Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Akneroxid 100mg-g krámet...

Az Akneroxid 100mg-g krámet kenhetem az orromra is? Mik a véleményetek erről a készítményről?

Figyelt kérdés

Használtam én már sok fajta pattanás elleni krémet. Nem nagyon jöttek be eddig. Kivéve a meténamint... Erre betiltják.


Ma kentem fel az Akneroxidból egy kicsit. Mindenből így csinálom. megveszem, és otthon kenek a bőrömre egy nagyon kis adagot. A pirosságot talán már csökkentette (kb 3 órája kentem be), szerintem ha így kezdődik, akkor ez lesz az igazi termék nekem :)


Azt írja a betegtájékoztató, hogy nem lehet az orr környékére kenni. Az orr "hajlatomban" van nagyon sok pattanás. Azokat akarom megkezelni vele...


Ha kicsit kenek, akkor lehet?

Segít még az avonos habzó hámlasztó tusfürdő vagy mi. Anya barátnője kozmetikus. Ő a mi dílerünk :D



16F


2012. okt. 14. 20:49
 1/3 gelazso ***** válasza:
0%
kezeket el ,rossz tapasztalatom van ezzel a krémmel
2012. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ki tudnád fejteni légyszives? :)
2012. okt. 14. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet kenni az orra is. Én az 50mg -t használom arra is rá van írva ez, de kenek az orra és semmi baj sincs.
2012. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!