Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy haj felvarrásnál mit...

Lizybabah kérdése:

Egy haj felvarrásnál mit csinálank?

Figyelt kérdés
leírná nekem valaki részletesen? s meggyibe kerülne? nagyon szépen köszönöm a válaszokat! : )

2012. okt. 14. 17:31
 1/4 anonim válasza:
először is ha már meg vannak az előkészületek a haj felvarráshoz készítenek egy vízszintes fonást a fejbőrödön kb a kalapvonalon, majd arra a kimért hajat rá helyezik és rá varrják speciális cérnával és egy zsákvarró tűhöz hasonló eszközzel és igy haladnak fel felé persze minden sor után hagynak olyan sort is ami a saját hajad... az ára a haj felvarrásnak változó mivel függ a haj minőségétől,hosszától na meg rá számolják a munka díjat is .... tehát 25ezertől akár 90ezer ft-ig is terjedhet az ára persze ismétlem függ a haj hosszától és attól milyen minőségű hajat szeretnél a legjobb az europai nyers vegyszerezetlen haj...
2012. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de azt hogy rögzítik a fejbőrhöz oda varják? vagy mi és az fáj?:)
2012. okt. 15. 18:09
 3/4 anonim válasza:
juj ne... a fonáshoz rögzítik a hajat és nem fáj:DDD
2012. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi hogy ilyet kérdeztem de most már tudom XXDXDköszönöm:)
2012. okt. 16. 20:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!