Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nivea straigh&easy hajegyene...

A nivea straigh&easy hajegyenesitő krém tényleg kiegyenesiti a hajat? Olyan írjon aki már használt ilyet.

Figyelt kérdés
éés a másik kérdés a hátuljára azvan irva h nedves hajra használjam és utána vasalás...de nedves hajon tuttomal nemszabad használni a vasalót ésha előtte megszáritom attól ugyanugy hat? és száraz hajra akkor nemis lehet rákenni?

2012. okt. 13. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a sampont, és a balzsamot használtam (ugyanilyet), az úgy működött, hogy nedves hajba kellett beledörzsölni a balzsamot (hajmosás után), és utána ilyen körkefés hajszárítóval kellett megszárítani, hogy egyenes legyen...

Egyébként szerintem a nedves hajadat ne vasald, mert szétégeted a hajszálaidat, az nagyon roncsol, kétlem, hogy úgy kéne..

2012. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!