Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házilag készíthető...

Milyen házilag készíthető kozmetikumokat ismertek?

Figyelt kérdés

Házi praktikák, kutyulékok érdekelnek bármire...hajra, bőrre, arcra, körömre....

Mindenféle házi krém, olaj, tea...bármi!

Ti mit készítetek házilag a szépség érdekében?


2009. aug. 6. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

arcradír:cukor+pár csepp citrom+pár csepp víz.

hajra:havonta fél liter vízhez adok pár cl ecetet(20%) és hajmosás után leöblítem vele a hajam.


Mást nem szoktam készíteni,mert nem tudom mik kellene,lehetne:D

14/L

2009. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nagyon sok honlap foglalkozik ezekkel, kísérletezgess. pl a femina.hu-n is ha beírod a keresőbe hogy 'pakolás' rengeteget kihoz. nyárra, télre, száraz bőrre, érzékenyre, zsírosra. mindent megtalálsz :)
2009. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát erre a kérdésre olyan 6 hónappal ezelött még legalább 6 választ kaptam volna....Amúgy tudom, hogy sok ilyen oldal van, de én most a gyarkori kerdesek.hu felhasználóinak ajánlására vagyok kíváncsi! Illetve legalább ennél az 1 kérdésnél összegyűlhetne sok ilyen, és akkor ha valaki rákeres akkor jó sok választ talál!
2009. aug. 7. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:

hajra:

egy csepp olívaolaj, tojás, tej összekutyulva:

csillogó lesz a hajad


-ha sörrel öblíted le a hajad, szép csillogó lesz

-a citromlét ha beledörzsölöd a fejbőrödbe, jó a korpa ellen

-leégett és fáradt bőrre is jó a tejföl

2009. aug. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

arcbőr tisztításra:

tojás fehérjét rákensz,rajtahagyod rászáradni,vizes rongyal letörlöd,azután a miteszeresebb részekre tojás sárgájával is ugyanez,aztis rajta hagyod,és aztán leöblíted az arcod,tökéletesen tisztít és puha lesz tőle,én nagyon szeretem :)

2009. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!