Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem fogja be a hajamat...

Miért nem fogja be a hajamat a festék?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve festem feketére a hajam, de az utóbbi hónapokban azt tapasztaltam, hogy nem fogja be a hajamat a festék. Eddig nem volt ilyen problémám. Az eredeti hajszínem sötét szőke és kb a derekamig ér. Kicsit el van roncsolódva a vége, de nem csúnyán.

Tudtok tippeket adni, hogy mitől lehet, hogy nem fogja be?



2012. okt. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akkor festetted amikor megjött?
2012. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Még volt 2 hetem addig. Hallottam már róla, hogy akkor másképp fogja be. Sajnos már hónapok óta ez van. Többféle hajfestéket is kipróbáltam azóta. Előtte mindig palettével festettem a hajam.
2012. okt. 13. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
mit jelent pontosan hogy nem fogja be? Ha jól értelmezem csak utófestést csinálsz tehát alapból a fekete hajfesték ha fekete a hajad hogy nem fogja be? A tövét nem?
2012. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a tövét nem. Az aljából is már kezd kikopni, úgyhogy már inkább sötét barna a hajam. Hiába festek ugye rá feketével, egyszerűen ledobja. Most úgy néz ki, hogy a lenövésnél sötét szőke (ez az eredeti) az alján meg barnás feketés. Szóval nem esztétikus látvány. :)
2012. okt. 13. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!