Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőr, nagy sötétbarna...

Fehér bőr, nagy sötétbarna szem, hosszú, göndör, sötétvörös haj. Vélemény?

Figyelt kérdés
/nem egót szeretnék növelni, csak talán ez egy kis segítség lenne, hogy újból vörös legyek-e vagy sem, negatív válaszokkal kíméljetek, köszönöm/
2012. okt. 12. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

épp most akarom vörösre festeni a hajam :D Én barna szemekkel és olyan közepes árnyalatú bőrrel leszek sötétvörös + a hajam is göndör. Már színezővel többször is megcsináltam, nekem jól áll :)

Szerintem legyél vörös. Olyan kevés embernek van igazá szép vörös haja és én annyira irigylem őket :)

2012. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is színezőztem mindig vörösre, aztán hisztiztek, mikor vörös helyett szőkét csináltam, de én meg jobban szerettem volna szőkét, mert tudom, hogy azt sokkal több pasi szereti, de rájöttem, hogy tulajdonképpen az összhatás a fontos:)
2012. okt. 12. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A fehér bőr + vörös haj nálam abszolút nyerő! Nyamm...
2012. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez h*lyeség, hogy sokkal több pasi szereti a szőkét. Én pl fekete(festett)vagyok és döglenek utánam.Már bocsi, nem fényezni akarom magam csak idevág.

Lehetsz Te szőke, ha nem áll jól vagy tönkreteszei a hajad a sok szőkítés és töredezett igénytelen az egész.

Ha valóban jól áll akkor hajrá.De fehér bőrhöz a nagyon szőke haj szerintem nem túl jó.

A vörös jobban hangzik és egyedibb is.

De egy szép sötétbarnát is el tudnék képzelni.

[link]

loreal-medium ash brown pl vagy dark brown

2012. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vörös nekem is azért tetszik, mert egyedi, de most beszíneztem, és kicsit oszlanak a vélemények róla, bár csak 3 fiú mondta azt, hogy nem jó, de akkor is.. gondolkozom én is a barnán, de az meg egyeltalán nem egyedi szerintem, de akkor meg eszembe jut, hogy inkább legyek hétköznapi, mint szép, mint hogy egyedi és ronda.. de nem tudom, hogy az jól állna.
2012. okt. 29. 00:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Még csak 3 mondta, hogy nem jó? Majd ha 4,3462514 mondja, akkor kezdhetsz aggódni...
2012. okt. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!