Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy futás...

Malacbarát kérdése:

Mit csináljak hogy futás közben ne lötyögjön annyira a combom?

Figyelt kérdés
14 vagyok. Az osztályba jár a szerelmem, és tesin futás közben eléggé lötyög a combom. Amúgy vékony vagyok csak a combom...

2012. okt. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyj le. Most őszintén; ezen mi múlik szerinted?
2012. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha többet mozognál, sport, torna, edzések, akkor nem lenne csupa háj a combod.
2012. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mekkora parasztok voltatok itt előttem..szánalmas. Mi az, hogy csupa háj, meg fogyj le, Úúristen.. Ti biztos tökéletesek vagytok, hát hogyneeeee.

Kedves kérdező, neked azt tanácsolom, hogy ne aggódj fölöslegesen ezen, biciklizz hetente párszor 3/4 órát olyan 18km/órás tempóban, és csinálj guggolásokat. Neten találsz még direkt comb-formáló tornákat is. Sok sikert!;)

2012. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik: azért neked nem kis arcod van. :D Leszólsz minket, hogy beszólunk neki, hogy fogyjon le, és ez milyen szánalmas, aztán Te pedig ugyanúgy leírod, hogy fogyjon le azzal a különbséggel, hogy leírod, hogyan tegye (bár rosszul, mert ezzel a módszerrel nem lesz kisebb a combja). :D
2012. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi az hogy csupa háj a combod??!!szerintem vagy vegyél tesire cicanadrágot vagy hosszú nadrágot ami eltakarja,vagy ha szeretnéd eltüntetni az esetleges plusz kilókat akkor erősítsd a belsőcombod!sok sikert a fiúhoz :6
2012. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!