Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Aki le szokta szedni...

Lányok! Aki le szokta szedni a szőrt a karjáról, az hogyan csinálja? Azaz mivel?

Figyelt kérdés
Illetve melyik módszer a leghatásosabb, legjobb? Mondjatok tapasztalatokat! Előre is köszönöm :)

2012. okt. 10. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

gyantázás: Azért mert ott puha a szőr,nincs olyan gondom mint lábnál hogy nem szedi le,gyorsan kész van,jó a fájdalomtűrésem (bár nem vészes)

epilálást nem bírom karon,főleg a csuklóval egy vonalban lévő rész nagyon fáj,és lassú is itt.

borotválástól kipattogtam,amit kényszeresen nyomkodtam ezért maradt pár nyom sajnos a karomon,már megbántam..

szőrtelenítő krém büdös,nem jobb a borotválásnál.

Nah nekem ezek az érveim:)

2012. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a gyantázástól nem pattogzik ki?
2012. okt. 10. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Én epilátorral szoktam. Kb. 3-4 éve azzal csinálom. Mostanság eljátszottam a gondolattal, hogy veszek cukorgyantát, de abszolút gyantaszűz vagyok, nem tudom, bejönne-e :) Kipróbálnám azt is, bár az epilátorral sincs gond :)
2012. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem gyantától nem érdekes..

azt a kék veet-et használom ami rövid szőrre való,(bár más testrészen eredménytelen), nagyon jól bevállik karon,csak nehéz megszabadulni tőle annyi a hátrány.

2012. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Otthon gyártott cukorgyantával szoktam barátnőm karjáról leszedni a szőrt... a sajátomat nem szedem, mert csak világos, ritka szőröm van.

Az otthoni cukorgyanta válik be nálunk csak egyébként, mert abban semmi plusz nincs, csak cukor+víz. Ettől nem pattog ki a karja, mint a többi gyantától. Pl. bolti cukorgyantától is ki szokott. Epilátort nem szeretjük, szőrbenövéseket gyárt és iszonyat sokáig tart mire kiszedi a szőrt.

2012. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Epillátorral szoktam. Hatásos, nekem csak pár órát szokott pöttyös lenni, de mivel este csinálom (pont emiatt), ezért az reggelre el is múlik. Viszont én utána hideg vizet szoktam rá folyatni, különben nagyon ég... Sokáig szép, és mivel nem minden szőrszál egyszerre nő vissza, ezért soha nincs borostás hatása.
2012. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

lehet buta vagyok,de én borotválom.. tervezem h mostmár legyantáztatom, de sose jutok el odáig :D nekem így is bevált,bírja egy ideig,a borostásodás tényleg kellemetlen de csak kis ideig, utána 'megpuhul', nem tudom h hogy :'D

előttem írta valaki h házi cukorgyantával csinálja. elég buta a kérdés, de hogy kell csinálni? :D értem h víz+cukor, de hát az nem lesz annyira 'ragadós' h le is lehessen vele gyantázni bármit is..

2012. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Régebben cukorgyantával szedettem le kozmetikussal --> drága, nem jutottam el mindig kozmetikushoz a suli miatt

Utána magamnak meleg gyantával --> minden tiszta dzsuva lesz, ill. egyszer összeégettem magam

Azóta epilátorral szedem. Igazából ugyanolyan, mint a gyanta, de kevesebb ideig tart a szőrmentesség, mert jobban eltépkedni a szálakat és azok hamarabb kinőnek. De legalább olcsó, mindig kéznél van, nem kell kozmetikushoz menni, nem égetem össze magam..

2012. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

75%-os: Megírnád a pontos receptet?

Régen sikerült egy jó szériát csinálnom, de azóta sose sikerül normálisra. Vagy kemény lesz mint a kő, vagy folyik.

2012. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Cukorgyanta recept, akik kérdezték [link]

Hátha segít!

Én amúgy a karomat epilátorral szoktam, 10 perc alatt megvagyok vele, plusz már vannak olyan területek a karomon, ahol egyáltalán nem nő szőr, kicsit fáj az első alkalom, de utána már meg lehet szokni.

2012. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!