Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha borotválom a a hátamat a...

Ha borotválom a a hátamat a felkaromat és a vállamat akkor mennyire leszek szőrős?

Figyelt kérdés

Nem azért borotválom mert csupasz akarok lenni hanem mert keveslem a testszőrzetem!


Tudomásom szerint hormonális okok miatt lesz egy férfi nagyon szőrős.

Pl: Nikolai Valuev


Na most 1 hónapja kezdtem egy kezdő tömegnövelő edzéstervet tömegnövelő étrenddel.

Úgy tudom,hogy a testépítők főleg amelyik bűnöző elég agresszívek mert a súlyzós edzéstől megemelkedik a tesztoszteron szintjük.

Ha folytatom az edzés és borotválkozom lehetséges,hogy a hormonszint növekedéstől erősebb lesz a testszőrzetem?


Nem akarok majd versenyekre járni tehát nem is akarok szálkás lenni csak férfiasan szőrös,férfiasan tökéletes akarok lenni!!!!



2012. okt. 8. 20:35
 1/4 anonim válasza:

Nem ajánlom a tömegnövelő étrendet, nem tesz jót a vesédnek. A borotválás pedig nem igazán erősíti a szőrzetet, ez egy tévhit.

Megvizsgáltathatod magad endokrinológussal, ha lehet ezzel valamit kezdeni, ő tud tanácsot adni.

2012. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azzal tisztában vagyok,hogy nem tesz jót a vesémnek de nem most lesz gondom belőle nem?

Nem a borotválkozás a lényeg hanem a tesztoszteron szint-el

együtt van-e esély erősödésre?

2012. okt. 8. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha borotválod akkor a szált vágod el ezért szúrós lesz és ugye többnek látszik.Ne vedd ilyen könnyelműen a vese nem játék!40 évesen gondolom nem szeretnél dialízisre járni.
2012. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne tedd!!!

nem minden csaj a szőrös pasikat kedveli...elhiheted :P

csak elrontanád magad :(

2012. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!