Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire jó ez a póthaj?

Mire jó ez a póthaj?

Figyelt kérdés

Úgy értem miért jó, hogy többtízezer forintot kidobnak az ablakon, csak hogy hosszabb legyen a hajuk? Miért nem várnak egy kicsit, amíg megnő magától?

Miért jobb a póthaj? Nem értem ennek a lényegét.



Igen, pasi vagyok.


2012. okt. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom azért, hogy GYORSAN legyen hosszabb a hajuk. Meg van aki annyit lakozza, vasalja, festi hogy nagyon lassan nő. Az unokatesóm is ilyen tinirib*nc és neki is póthaja van, de ő nem tudja megindokolni hogy miért..xd
2012. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3000 ft-ot dobtam ki az ablakon csak, és lett a vállig érő hajamból derékig érő. Nekem megérte. Csatos, ugyhogy akkor hordom amikor kedvem van, nem állandóan. Persze várhatnék is hogy megnőjön, kb. 2018-ra lenne is akkora amekkora a póthaj... de nem vagyok ilyen türelmes.
2012. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Semmire nem jó. Nyugi, majd csak kimegy a divatból egyszer :)
2012. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak, akik nem bírják megvárni, hogy megnőjön a hajuk. A hátránya viszont: töredező hajvégek, vékonyodó szálak, fénytelen haj, hullik a haj, szarul van felrakva és látszik, vagy nagyon látszik, hogy póthaj. Persze nem mindenkinél van ez, ha profi a fodrász aki ráilleszti, a kliens pedig megfelelően ápolja, akkor semmi gond.
2012. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!Nekem sajnos elég vékonyszálú,száraz a hajam,hajlamos a töredezésre is sajnos,főleg a külső fizikai hatások miatt.2 év alatt egy centit sem nőtt, illetve nőtt,de a vége törött,így amennyit hosszabodott,annyit mindig vissza is kellett vágni. Azt ajánlotta a fodrászom,hogy rakassak póthajat,mert az a külső tényezőktől védeni fogja a hajamat és gyorsabban fog nőni.Igaza lett! 2 éve van póthajam,de már csak azért van fent,hogy dúsabb legyen a hajam,ugyanis a sajátom teljesen hozzánőtt!Hozzáteszem,hogy nem roncsolódott a hajam a póthajtól,és olyan szépen van feltéve,hogy többször belefutottam már abba,hogy meglepődtek emberek,hogy ez nem a saját hajam! Egy jó fodrász fel tudja tenni úgy,hogy szép legyen és ne látszódjon. Az egyik rokonomnak például azért van,mert 38 évesen már kopaszodik sajnos és póthajjal dúsítja a fodrász az amúgy rettentően kevés haját...
2012. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Várni egy kicsit amíg megnő??? 5 év alatt nőtt meg nekem fül alá érőből épp hogy mell alá érőig. Szóval gondolj bele, egy 25 éves lány hosszú hajat szeretne, aztán 30 éves korára meg is kapja. Sajnos itt hosszú évekről van szó. És amúgy van olyan hajtípus ami aztán 10 alatt sem nőne meg hosszúra. Mert elvékonyodik mindig a vége, hiába vágatja vissza. De egyébként nekem sem tetszik a póthaj, látod én inkább vártam 5 évet :)
2012. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy miért jó?


Én nő vagyok, sose volt póthajam, de részben megértem.

Van akinek azért, mert genetikailag vékony szálú, kevés, gyenge tartású haja van, szeretne dúsabbat, hosszabbat.


Van akinek hiába van erős, dús haja, ha nem nő meg egy hossznál tovább.


Én utóbbiba tartozom.


Nekem sűrű, erős, ápolom mindennel, vágatok belőle, szedek hajvitaminokat.

De mell felett kicsivel nő meg, nem nő annál hosszabbra.


Genetika ez is, anyunak gyenge tartású, de neki is addig nőtt.


Láttam lányokat utcán derékig érő hajjal, és olyan vágyakozva néztem bárcsak nekem is olyan hosszú lenne. 🙁


És tudom hogy a pasik nagy részének a hosszú, dús, egészséges haj jön be.


Van is munkahelyen egy csaj, neki összefogva vállig ér a haja, kiengedve fenékig.


És a pasik odáig is vannak érte ezért. 🙁

Ránézek komplexusaim lesznek.


De rájöttem hogy póthaja van a csajnak. Ügyes lehetett a fodrásza, mert nem vettem észre, csak abból, hogy egyik héten fenékig ért neki, másik héten vállig kibontva. Először azt gondoltam levágatta, mert megunta.

Aztán következő héten megint fenékig ért a haja. 😮 És tűnt fel, a hajvégein se töredezés, se elvékonyodott végek.


Ilyen gyorsan nem nő senki haja.


Kissé bosszankodtam is, így vannak oda a hajáért?


Ez csalás. Ha tudnák (és nem igaz hogy mások erre nem jönnek rá), nem bizti tetszene nekik.


Úgy hallom a pasik nem szeretik a mű dolgokat, köztük pót hajat.


De milyen könnyű átverni pasikat....

Az se tűnik fel nekik, ha egy csaj agyon szerkesztett képet rak fel és lehet nem is így néz ki.


Azért nem lenne öröm egy pasinak, beletúr a nö hajába és érzi az illesztés/ragasztás helyét....Vagy ha csatos véletlen leszedi.



Én nem mertem belevágni, féltem kihullana.


Sok rosszat hallottam róla, azt hogy előbb-utóbb végleges hajhullást okoz amin csak a beültetés segít (ha nem szedi ki/szedeti ki időben).



Szóval kérdező okok:


1. Van aki nem elégedett hosszával/mennyiséggel.


2. Nincs türelme megvárni amíg megnő.


3. Istennek se nő meg derkéig.


4. Tetszeni akar pasiknak.


Kérdés kinek mennyire jön be.

2021. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!