Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növesszem meg a hajam...

Hogy növesszem meg a hajam gyorsan?

Figyelt kérdés
Nagyon rövid vállig érő hajam van. De nagyon lassan nő. Mit tudnátok ajánlani? Nagyon sürgős mert most 13 vagyok és mire ballagok (2014) addigra már szeretnék derékig érő hajakat.Remélem két év alatt valami "csodaszerrel" tud ennyit nőni a hajam mert még ien lassan mint most soha nem növekedett. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 6. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy 5 éve levágattam a hajam és megtépettem mert akkor az volt a "divat". Nagyon megbántam!:D Vártam hogy nőjön de évekig szinte semmi...úgy 4 hónapja elhatároztam h mindent beleadok és megnövesztem! :D Levágattam a töredezett hajvégeket,szilikon mentes sampont használok, minden héten legalább egyszer,de van amikor kétszer is hajpakolást készítek a hajamra házi alapanyagokból és nem is vasalom a hajam persze. :) és a 4 hónap alatt nőtt úgy kb. 6 cm-t a hajam. :)
2012. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen hajpakolást ? Nem tudnád részletesen leírni?
2012. okt. 6. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

tessék itt van pár recept. :D de ha beírod a google-be h hajpkaolás házilag akkor ki ad nagyon sokat. válaszd ki a neked valót :)

2012. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg helyes táplálkozással is sokat segíthetsz. Pl sötőtök szezon van. Hajnövekedésének serkentése céljából a legjobb cucc!



Nekem helyes táplálkozással úgy 2 hónap alatt nő 1 cm-t kb.

2012. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!