Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen labellót vegyek télire...

Milyen labellót vegyek télire mely ápolja a számat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Milk and Honey

Sokat kipróbáltabaltam, de szerintem ez a legjobb.

Esetleg még a Hydro Care vagy az Olive and Lemon

2012. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is használtam labellót, de valami nem stimmelt vele. Aztán voltam a Kutatók Éjszakáján, beültem egy sminkes előadásra, és ott a sminkes mondta, hogy használjunk ajakápolót, csak ne labellót, mert bár az elvileg egy ajakápoló, de van benne egy szárító anyag, amitől csak szárad a szád, persze ha te ezt nem tudod, akkor egyre többet használsz, és így fogy a termékük.

Szerintem a Bebe-t próbáld meg, nekem most az van, és szerintem jó.

2012. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A labello tényleg nem jó. Elvileg szinte az összes ajakápoló úgy működik, hogy minél gyakrabban használod, annál gyakrabban érzed, hogy megint szükséges használni. Így hamar elfogy, ergo gyakran veszel. Jó kis üzlet ez a gyártóknak.

Viszont a labellonál nagyon feltűnő. Nekem már akkor szárította a számat, ha egy nap 2-3x használtam.


Én a blistexet ajánlom, kb. olyan árban van, mint a labello, de annál százszor jobb. Nekem a málnás citromos volt belőle, reggel és este bőven elég volt vele bekenni a számat, mégis nagyon jó puha, ápolt volt a szám. :)

2012. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban vettem ilyen fehér natúr színűt,azt mondta a patikus az a legjobb. Ilyen méhviasz illata van,íze nincs és nagyon szeretem :) fele annyit volt mint a labello
2012. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne vegyél Labellót. A Neutrogenának nagyon jó ajakápolója van. Drágább, de használ.
2012. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!