Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek tyúkszem ellen?

Mit tegyek tyúkszem ellen?

Figyelt kérdés

Evek ota szenvedek ettol, a kézfejemen van, egy gombostu fej nagysagu ilyen borkemenyedes vagy tyukszem, (nem tudom potosan minek nevezzem, de talan egy es ugyanaz)

es mar borzasztoan idegesit, neha elviselhetobb, ilyenkor visszahuzodik kicsit, es puha, maskor pedig kidudorodik mintha tenyleg a borom alatt egy gombostu fej lenne, es kemeny. Probalkoztam mar sok-sok mindennel, eredmenytelenul,

(tyukszem irto, ilyesmi), de semmit nem hasznalt.4-5.-es koromban kezdödött és akkor még csak egy kis tyukszemmel indult aztán az évek során már eléggé elterjedt és kettö lett belöle-és sokkal nagyobb!!

Aki tud egy-ket jo tanacsot, megkoszonnem...


2009. aug. 4. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hu hát nekem a nagylábujamon van, régóta nagyon, tyúkszemtapaszt tettem rá egy időben de nem segített. most is itt van...

szerintem menj el bőrgyógyászhoz mindenképp, főleg hogy egyre több lett :S:(

2009. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már voltam bőrgyógyásznál,de ö se tudta mi ez és semmilyen kanöcs,tapasz nem használt...
2009. aug. 5. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Menj el a gyógyszertárba és kérj tyúkszemre ecsetelőt!

Ez kicsit kimarja körülötte a bőrödet is, de nem vészes... Viszont teljesen elmúlik tőle!

2009. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már azt is próbáltam,de semmi nem változott...
2009. aug. 5. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt tyúkszemem és a vérrehulló fecskefűnek a nedve segített.

Így nézd ki: [link] és csak annyi hogy a sárga nedvéd a tyúkszemre csöpögteted naponta.


vagy ha grapefruit csepp/kivonatot teszel rá naponta ez is elmulassza.Dm-ben rossmann-ban lehet kapni.

2009. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már azt is próbáltam,de köszi.:)
2009. aug. 6. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt.. énis próbáltam rá mindenféle tapaszt,kenőcsöt,de csak a sebészet volt a gyógyír rá.. vetesd le azt ajánlom,és nem lesz vele gondod :) adnak egy érzéstelenítőt és semmi. :)
2009. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha igazi tyúkszemed van a lábadon(=durva bőrkeményedés, azaz nem vírusos kis szemölcs), akkor érdemes kipróbálni, hogy egy héten át, napi 12 órában gumicsizmát hordasz, lehetőleg tűző napon dolgozol közben. Kb az 5. - 6. napi fürdésnél a tyúkszemek könnyen levakarhatók körömmel(minden nap kell fürdeni :) ). Nem kevesebb, mint 46 tyúkszemtől szabadultam így meg 5 ével ezelőtt. :)
2013. máj. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!