Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus által (pattanáskeze...

Kozmetikus által (pattanáskezelő) arctisztítás után meddig marad piros, gyulladt az arc? Mennyivel lesz később tisztább az arcom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
egy hét kb
2012. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is majdnem egy hét, mire nyoma sincs a kezelésnek. Utána viszont szép a bőröm.
2012. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha egy kozmetikai kezelés egy hétig meglátszik sürgősen keress egy másik kozmetikust! Nekem is volt ilyen kétbalkezes, napokig nyoma volt a művének. Váltottam azóta több kozmetikust is kipróbáltam egyiknél sem volt másnapra nyoma a "nyomkodásnak". Egyébként pattanásos bőrre szuper Ilcsitől a fekete szappan. Kozmetikustól lehet megvenni.
2012. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát piros, gyulladt kb nekem is csak másnapig, ha nagyon patis voltam, akkor max. sebes, de az is csak 3 nap.


Nekem sajnos nem lesz tőle szebb az arcom, mert a fogamzásgátló tönkretette. Előtte nekem szép volt, és mióta abbahagytam elég gáz. Már elegem van, de az iszapszappan és babaarckrém jó kombináció, az javított rajta valamennyit, meg a gluténmentes diéta.

2012. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval megéri a fájdalom?
2012. okt. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!