Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha nagyon szőrös a kezem?

Gáz ha nagyon szőrös a kezem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és nagyon sötét barna,szinte fekete hajam van. Sokan piszkálnak, hogy szőrös a kezem, ami igaz is sajnos, dús, fekete és sokak szerint gáz :( Végső elkeseredésemben elmentem egy kozmetikushoz, hogy mindenhonnan szabadítson meg a szőrtől legalább egy hónapra. A lábamat azóta is szedem (csak gyantával!) ,a hónaljamat is, de újabban a bajszomat is. A kezemen idegesített, hogy elkezdett visszanőni, és már szúrt...viszont ha nem szedem sok fiú undorodik tőle, mert szerintem szőrösebb a kezem az átlagnál. Gyantázni ezért nem...de akkor mit csináljak? Hagyjam a fenébe és ne foglalkozzak a véleménnyel? Gáz szerintetek ha szőrös a kezem? A válaszokat előre is köszi.
2012. okt. 4. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, az a természetes. Viszont nekem is ilyen kicsit sötétebb szőrök voltak a kezemen, de csak az alkaromon a kézfejemen nem annyira, én mindenhonnan leborotváltam ennyi idős fejjel, mint te vagy, ismétlem borotváltam! nem gyantáztattam szóval még erősödnie kellett volna, de az enyém elhalványult alig látszik, hozzá sem nyúlok már. Mondjuk a bőröm is kreol tehát az is rátesz, hogy nem annyira észrevehető. Szerintem még hagyd úgy.
2012. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Igen. A szőke kis pihék(amik alig észrevehetőek) még elmennek. De a többi eléggé visszataszító... Jobban jársz, ha rászoksz a szőrtelenítésére. Nem bántani akarlak, csak az igazságot írtam le.
2012. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez igazából izlés kérdése. Engem pl. egyáltalán nem zavar, bnőm is hasonló mint te, és mondtam is neki h ne szedje le mert sokkal rosszabb ha borostás meg szúr, nekem visszataszítóbb egy szúrós, borostás bőr egy lányon, és ez igaz intim területre is. A természetesség nekem szebb és fontosabb mint az egyen divat. Amúgy is tök uncsi ha minden lány egyforma, szőrtelen, azonos stílusú/gondolkodású. Pont az a jó h különbözőek vagyunk, ki ilyen, ki olyan, így mindenki könnyen megtalálhatja a neki tetsző embert. 20/F
2012. okt. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen? Ez tényleg gáz. Menj el hormonvizsgálatra. Ha már piszkálnak miatta, tényleg csúnya lehet.

2012. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyantáztasd a karodat is. Sajnos a sötét szőrűeknél gyakori.
2012. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!