Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » STR8 FORWARD hajegyenesítő,...

STR8 FORWARD hajegyenesítő, kinek hogyan vált be?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem úgy félig-meddig :) de sokkal puhább lett tőle a hajam, vasalni ugyan úgy kellett, de egész nap egyenes maradt, nem ugrott vissza 10 perc múlva, sőt volt hogy másnap is jó volt még :) azt hiszem 2 hónapig tartott nekem, utána viszont ugyan olyan lett mint előtte. Így nekem megérte, hogy ajándékban kaptam, de lehet nem venném meg 4 ezerért magamnak.
2012. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem hát megpróbálom ma este, hátha sikerül... ennél hullámosabb úgy sem leeht... végülis nem annyira gáz csak most hogy párás idő van reggel hiába vasalom ki ha akkor még ugyan úgy befog hullámosodni :)
2012. okt. 3. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!