Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó lenne ez a...

Szerintetek jó lenne ez a hajvágó olló?

Figyelt kérdés

A Rossmanba van 1669 forintért..

A kellékesbe meg 4000ért..

Mi a különbség? Szerintetek jó a Rossmanos is?

Nem akarok nagyon drágáért, fodrászhoz NEM megyek.


2012. okt. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
nem hinném hogy professzionális a rossmann-os. De a 4000 Ft-os sem lehet túl jó minőség, amit a fodrászok használnak nem 4000 Ft.
2012. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma a minőségük, hamar kopni fog az éle még ha csak hajvágásra is használod (értem ez alatt kiálló cérnaszálak, és körmök vágását.. amivel a halálát okozzák az ilyen ollóknak). Amikor tanuló voltam egy jaguár ollóm volt ami 30.000 forintba került (az még nem is a legjobb minőség) a mostani ollómat 87.000 ért vettem.
2012. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a dm-ben vettem pár éve, kb. 1 év után kiment az éle. Az is 1700 Ft körül volt. Most Fiskars hajvágó ollóm van. Ez nagyon jó, évek óta használom, és nagyon éles.

[link]

Most pont akciós, úgy nézem.

Anyukámnak van egy közel 30 éves Fiskars varróollója, ami sosem volt élezve, mégis olyan, mint új korában. Mikor kicsi voltam azzal szokta vágni a hajam, és sosem törött. Nekem is van egy ugyanolyan ollóm úgy 12 éve, az is nagyon éles még mindig. A hajvágót is gyötröm eleget, mert havonta vágom a hajam vele, a tesómét is szoktam. Viszont hajon kívül soha semmit nem vágtam vele. Én nagyon ajánlom, rendkívül jó márka. Nem professzionális fodrászolló, mert ez a cég nem azzal foglalkozik, de nagyon éles és tartós, ez a lényeg szerintem.

2012. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából csak 1-2 használatra kellene.. Mert karácsonyra kapok drágábbat és jobbat is.:) Addig szeretném vágni a töredezett hajszálaimat.. mert ha elmegyek fodrászhoz és megmondom neki hogy vágjon belőle 2 cm-t 10et levág -.-


Köszönöm a válaszokat! Megy a zöld kéz.:)))

2012. okt. 4. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
a jó fodrásznak ha azt mondod hogy 2 cm az 2 cm. Tudom sok fodrásznak elborul az agya és többet vág, de van sok aki rendesen. Az már más kérdés ha mondja hogy nem elég a 2 hanem jó lenne 3-at. De azt azért mondja mert a 2 cm nem lenne elég és 2 hét mulva ujra ugyanolyan töredezett lenne.
2012. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!