Szőke vagy barna?

Figyelt kérdés
Festett szőke hajam van, de nagyon erősen filózok azon, hogy visszafessem barnára. NAgyon erős, vastagszálú hajam van, ami a szőkítés miatt még durvábbnak tűnik, mint általában, ráadásul a lenövésekkel is csak a gond van, ebből a két szempontból jobb lenne a barna. Viszont imádok szöszi lenni, mert feltűnőbb és olyan csajos:) Akárkit kérdezek, mindenki mást mond, én meg nem tudok dönteni.

2012. okt. 3. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a szőke jobban áll?akkor maradjon az,és próbáld meg sűrűbben festeni,de csak a töveit!nekem ez bevált,és nincs gond azóta vele.voltam barna és fekete is,de a szőkével tök barbisan nézek ki,nekem és másoknak is ez tetszik jobban
2012. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pedig csak te tudod eldönteni, hogy melyikhez húz jobban a szíved! Mi itt látatlanban nem tudunk érdemi tanácsot adni!
2012. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link] :D

Amúgy szerintem a természetes hajszín a legjobb.

2012. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nekem barna lenne a hajam, akkor valamilyen barna színre festetném, vagy hagynám a természetes színt.

Szőkére nem festetném, mert a szőke hajhoz -ahogy írtad is- vékony szálú haj párosul. A barna haj szőkére festve nem mindig nyújt, hogy is mondjam...gusztusos látványt... Van aki jól meg tudja csináltatni, de sokaknak botrányos a szőkére festett haja. A sötét színű lenövés se szép látvány.


Nekem piszkos szőke/sötét szőke a hajam, és csak melírozva van, hogy szebb, napszítta hatást keltsen. De mikor befestettem az egészet szőkére, alig látszott a lenövés, mert hasonló -világos- árnyalatú az eredeti hajam is.


Szerintem a legjobb választás, amikor a hajunk eredeti színéhez hasonló hajfestéket választunk.

2012. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
küldj képet és segítek melyik áll jobban! :) nyugi,nem fogom semmire felhasználni a képedet. :D 15/L
2012. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szőke akkor gáz ha sötét a lenövés, nekem is volt, de inkább váltottam élénkebb vörösre, az is feltűnő, csajos, még jobban is mint a szőke. És ennél legalább nem gáz a sötét lenövés sem, valamint nem olyan száraz a haj sem tőle. Egész más a tapintása is a szőke hajnak, nem túl jó. Szóval én barnára vagy feketére, vörösre szavaznék, szőkére semmiképp. De te döntésed.
2012. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a szőkére szavazok, mivel írtad, hogy nagyon szereted. :) Ha vigyázol rá, és ápolod, akkor nem lesz gond.

De a te döntésed, csak mérlegelj, hogy melyik áll jobban és megbánnád-e, ha befested barnára.

2012. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Épp ez a helyzet, hogy a szőkét is imádom, de abarnát is imádtam, és hiányzik, de fordított esetben meg a szöszi hiányozna. Ezért nem tudok választani, ráadásul ugyanolyan arányban vannak pro és kontra "érvek".

Linkelek pár képet, hátha így könnyebben tudtok segítséget adni (remélem, nem bénázom el)

Barna hajjal

[link]

[link]

Szöszivel:

[link]

[link]

A barna képek olyan 2-2,5 éve készültek, a szöszkések pedig az elmúlt 1 évben.

2012. okt. 3. 19:37
 9/13 anonim ***** válasza:
A barna hajas képeken kislányosnak tűnsz (nem tudom hány éves vagy, elnézést ha rossz a megfogalmazás), a szőkéken pedig felnőttesebbnek. Személy szerint a 3. kép a legjobb, az a világos szőke haj nagyon jól áll.
2012. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
SZŐKE!!!! :)
2012. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!