Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Télen-nyáron úgy izzadok mint...

Télen-nyáron úgy izzadok mint egy ló, pedig már 200 féle izzadásgátlót próbáltam. Mit tehetnék még? 18/L

Figyelt kérdés
tök mindegy, hogy hideg van vagy meleg, vagy mit csinálok éppen, ha egy helybe ülök, akkoris csorog az izzadtság az oldalamon, főleg ha kicsit izgatott vagyok vagy ideges. tudni kell, hogy gyors az anyagcserém, és kissé stresszes életet élek. de ez már éve óta így megy. rengetegféle izzadásgátlót próbáltam már de egyikse vált be igazán. elmegyek iskolába és nem vehetek fel szürke vagy pl sárga színű felsőt mert az 1-2 óra múlva ottlesz mind két hónaljam alatt egy hatalmas izzadásfolt... forduljak orvoshoz??? ez sajnos így megy mióta beléptem a pubertás korba..
2012. okt. 2. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a problémám, amíg el nem kezdtem használni a Solutio Antisudoricát. Azóta nincsenek foltok (de régen szörnyű volt). Amúgy patikába lehet venni.

15/L

2012. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A hónaljam nekem is izzad sajnos akár hideg van akár teljesen normális se meleg se hideg...amit az első írt az tényleg jó, legalábbis nekem használ. El lehet menni orvoshoz is vele de végülis újat nem fog tudni neked mondani..én régen attól izzadtam kórosan hogy nagyon sokat idegeskedtem, stresszes voltam, elég gátlásos voltam így minden helyzetben kellemetlenül éreztem magam és iszonyúan feszengtem.

Gyógyszertárban lehet kapni az Solutio Antisudoricát, 600ft körül van, vény nélkül lehet venni. Kezd el kenni vele magad (napi 1×), és ha látod hogy kevésbé izzadsz talán kevésbé is fogsz idegeskedni miatta. Nálam bevált :)

2012. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is a Solutio Antisudorica vált be. de nekem elég heti 1x használni, utána 1 hétig nem is izzadok egy cseppet se! közben azért persze használok normál dezodort!
2012. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi nektek, ki fogom próbálni!!!^^
2012. okt. 4. 15:16
 5/10 anonim válasza:
Probaltad mar?Vetel eszre valtozast?
2012. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jövőhéten fogom megvenni. bármelyik gyógyszertárban lehet kapni? hogy kell kimondani? ehh^^
2012. okt. 14. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:
a legtöbb helyen lehet kapni. szolúció antiszudorika
2012. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem ez a szer nagyon mart, csípett...viszont nagyon hatásosvolt :( nem közvetlenül borotvált honaljra használtam és mégis.. tudtok esetleg vmi más ilyen hatékony szert is ajánlani?
2012. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rengeteg negatívumot olvastam erről a solutio anti sudoricáról, szóval lemondtam róla, ki sem próbáltam! az izzadás ugyanúgy megmaradt... egyéb tippek? :/
2013. febr. 19. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izzadsz az nem normális, hormonális okai lehetnek, fordulj orvoshoz!
2013. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!