Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az lenne a problémám, hogy a...

Az lenne a problémám, hogy a hajamat ugye megcsinálom, tiszta jó lesz, minden. Eltelik pár óra, hazajövök, és úgy nézek ki mint aki most kelt fel, ugye eközben voltam kint meg ilyenek. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Hajlakkot használok, de eddig azt sem használtam, csak kipróbáltam hogy ez igy milyen. De sokmindent nem változtatott, ezért kérdem, h hogy megy ez? Ugye vasalom a hajam (lehet h b*zis de jah. ) aztán az azelőtti állapotot kell valahogy elképzelni.
2012. okt. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
használj hajegyenesítő sampont és balzsamot és vasalás előtt olyan egyenesítő - hővédő sprayt, úgy tartósabban megmarad az egyenesség!
2012. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a spray lakk szerű, de közben egyenesít is!
2012. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt a bizonyos hajegyenesitő sampont ugye férfi kiadásban is kaphatok?:D
2012. okt. 3. 07:06
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ezt nem tudom, de miután kivasalod a hajad nem igazán marad szaga. én ilyet használok:

[link]


nekem nagyon bevált. de biztos van más márkában is.

2012. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!