Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasaló, dauer, hajfestés,...

Diamond ♥ kérdése:

Hajvasaló, dauer, hajfestés, ilyenek mennyit ártanak a hajnak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
A hajvasaló ha megfelelő hajápolók mellett alacsony hőfokon használod akkor nem nagyon ,bár ez függ a haj vastagságától,és egészségességétől.A hajfestékek közül az ammónia mentesek és csökkentet ammónia tartalmúak nagyon minimálisan (legalábbis én évek óta festem és semmi baja tőle) .A dauer viszont brutálisan tönkre teszi ,legalábbis nekem egy évig kellett szenvednem h teljesen helyre jöjjön utána a hajam,Bár állítólag vannak kímélőek meg ilyesmi de semmiképp sem ajánlom senkinek! Ja és a hajfestések közül a szőke a legkárosabb,attól nagyon töredezhet hullhat ,bár az is szintén haj függő:) Állítólag a fekete is nagyon káros legalább annyira mint a szőke,de én ezt nem így veszem észre.
2012. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:)Nem mintha most akarnám dauerolni v festeni a hajam,csak pár év múlva melirra gondoltam.Az mennyire teszi tönkre?Am 11/L
2012. okt. 2. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok,először nekem is melír volt a hajamba ,kb egy évig,fodrász csinálta mindig és szép maradt végig a hajam:) szóval egyáltalán nem vészes,de haj függő is ,maximum kicsit szárazabb lehet tőle,de akkor egy kis balzsam és meg van oldva:)
2012. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké,köszi:)Ha eleve egyenes hajam van,akkor mennyire látszik,hogy ki van vasalva?Például egy olyan ember aki ismer,észreveszi,hogy ki van vasalva,ha nem tud róla?Mert a csalástagjaim azt mondták,amikor fodrásznál voltam és kivasltattam,hogy szerintük felesleges,mert amőgy is egyenes a hajam...??
2012. okt. 4. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
megint az előző vagyok:D hát szerintem látszik,pl ha szög egyenesre vasalod akkor biztos máshogy néz ki mint az eredeti egyenessége ,persze nem sokkal.Egy idegen nem biztos h észre veszi,bár általában azért szerintem ki lehet szúrni hogy ki vasalja,de sok esetbe nem .Bár így h nem látom a hajad nem tudom megmondani h fölösleges e vagy nem a vasalás. :)
2012. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az idegent rosszul írtam ,úgy értem aki nem tud róla:D
2012. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat:)És hány éves kortól érdemes melírozni,festeni?
2012. okt. 6. 11:10
 8/10 anonim ***** válasza:
hát őszintén én már 12 évesen be melíroztattam,de szerintem várj vele legalább 14-15éves korig,mivel gondolom még általános suliba jársz,egyrészt a tanárok nem biztos hogy nem fognak rá megjegyzéseket tenni,közép iskolába meg már teljesen megszokott dolog a hajfestés,meg így vissza gondolva úgy érzem h teljesen fölösleges volt elkezdeni festeni a hajam már olyan fiatalon.Úgyhogy inkább később kezd el:)
2012. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát.én egy év múlva lehet,hogy hatosztályos gimibe megyek,de mondjuk nemtom,mert általánosban még a körömlakkot is alig engedik meg....De majd meglátom.Egyébként tizennégy éves koromig nem is melíroztathatom a hajam,és tizenhat éves koromig nem festethetem,szóval...:S.De azért köszi a válaszokat :3
2012. okt. 7. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs mit:)
2012. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!