Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan varázsolhatnék természe...

Hogyan varázsolhatnék természetes hullámokat a hajamba?

Figyelt kérdés
Mondhatni szögegyenes hajam van, ami nem feltétlenül baj, de néha jó volna kicsit hullámosabbá "varázsolni". Már többször befontam este és úgy aludtam, göndör is lett, de nem volt túl természetes hatású. Esetleg van valami ötletetek? :) Előre is köszönöm a javaslatokat!

2012. okt. 2. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél este kis hajhabot rá, és e fejed tetejére tekerd össze ballerina kontyba és úgy aludj. Így természetes hatású lesz.
2012. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az első által írt módszert fejlesztettem egy kicsit tovább. Nekem úgy, ahogy az első írta, igazából semmi extra nem lett a hajamból, csak a vége kunkorodott össze-vissza reggelre, de inkább volt gáz a látvány, mint szép.


Viszont, ha hajmosás után 80%-ban megszárítom a hajam, teszek rá egy kicsi hajhabot és 3-4 részre osztom a hajam és úgy csinálok kisebb kontyokat, akkor reggelre az egész hajam szép hullámos lesz.


A másik módszer, amivel szép hullámokat lehet varázsolni természetes módon, ha zoknira vagy alufóliára csavarod fel a hajad. Ez azért is jó, mert mindkettő puha, így éjszaka nem zavar az alvásban. Reggel kibontod a hajad és kész is.


Arra kell figyelni, hogy nem szabad megfésülni a hajat, mert akkor kijön belőle a hullám (nekem legalábbis mindig kijön, ha átéfülöm a hajam), csak az ujjaiddal igazgasd meg a tincseket. Végül valami extra erős lakkal vagy waxszal fixáld, hogy kibíra a napot. :)

2012. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! Ma este ki is próbálom:))
2012. okt. 3. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!