Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18évesen arckrém? Ha igen,...

18évesen arckrém? Ha igen, normál, T-vonalban picit problémás bőrre milyet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a bőröm, most éppen Avonos pipacsosat használok, eddig bejött, pedig nem ugrálok az Avonért.

Mindenképpen valami vizes bázisút válassz.

2012. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsíros bőrre a gélkrémek/gél állagú krémek alegjobbak. A biodermának van mattító hidratáló arckémje nekem bevált. Sebium Mat a neve. De ez drága 3000 forint körül ,egy olcsóbb is megteszi. Énse fogom megvenni mégegyszer az ára miatt de amúgy jól mattított és hidratált. :) Vagy ha nem is gél állagú krémet veszel,akkor zsíros vagy kombinált bőrre valót vegyél. Az avonnál a Naturals márkának uborka-teafa arckrémje még zsíros bőrre való. Vagy az avon solution complete balance krémek is zsíros bőrre valók. És IGEN nyugodtan használhatsz arckrémetmert attól hogy zsíros/olajos a bőröd azt is kell hidratálni! :) remélem tudtam segíteni:)
2012. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Sok lánytól hallottam hogy jaj ne kend mert ráncos leszel később, de én nem sminkelek rá, max korrektor, nincs is alapozóm :D

Akkor valami vizes alapút nézek mert jön a tél és jobban szárad.

ment a zöld kéz :)

2012. okt. 5. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyen korban igenis szüksége van a bőrnek a hidratálásra már korábban is. oké hogy 10-11 évesen még nem kell arckrém de tinédzser kortól simán lehet használni őket. Nem aettől fogsz ráncosodni ;)
2012. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!