Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért jönnek ki a állam alatt...

Mért jönnek ki a állam alatt körül, szájam fölött, tarkómon pattanások?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, hiába nyomkodom ki, folyamatosan jönnek ott ki, mintha alergia lenne vagy nem tudom és gennyesek, mindig ki kell nyomkondom reggel arra kell kelnem, és nem szeretem mert néha van egy nagyobb hozzá sem nyúlok 1 hónap míg begógyul és utána picit beljesebb süpped a bőr.. érdekesarcomon homlokomon nagyon ritkán van...



cuccokat ne írjatok mert mert próbáltam mindent.. zineryte, patikus külön kenceficét már kevert, neognanomrmon, próbáltam váltani borotválkozás utáni cuccal niva érzékeny bőrre, körömvirág krémmel, aloveverás krémmel, szolit is probáltam hátha jobb lesz ettem élesztőt.. felirtak ilyen drága 4000 ft-s cuccot ami faggyú termelést gátolja, de hiába... kamillás gőz, ittam kamillát is, kentem kamillával..


ezek cuccok nem megátolják, valami olyasmi kellene ami megátolja h kijöjjenek..


Nem lehet valami alergia, mért pont tarkón és államon, és nagyon idegesítő mindig piros foltokkal van teli, nem szeretem,


2012. szept. 29. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
kozmetikus ne mondjátok, nem m fog segíteni.. attól h az bekeni egy kenceficével és kinyomj 1-2 miteszeret még ne mfogja megoldani problémát h folyamatosan az egész ÁLLAm és tarkóm gyulladásba van... ÉRDEKES h ez 2 pont..
2012. szept. 29. 17:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Az állon stressz miatt is kijöhetnek pattanások, ezt volt időm megfigyelni nekem is magamon meg minden :S Szerintem menj bőrgyógyászhoz, az a tuti;)

20/L

2012. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is szerintem ne nyomkodd mert csak továbbterjeszted a bacikat és ezzel a gyulladást. És is a bőrgyógyászt javaslom.
2012. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

voltam már, további kencefickéet irna ki, vagy gyógyszer, de annyira nem durva.. ezek gyógyszerek nem csinálnak több kárt mint hasznot??


meg nem lehet rájukinni, szeretek bulizni csajozni stb. 2 hetente buli


másik fele meg stressztől gyulladt gennyes pattanások nem hiszem.. :) ez hülyeség.. valami más van... figyelek étkezésre, edzőterembe járok, csak csirke rízs, tonhal, turó, tojás 3 óránként... meg fehérje por.. mikor nem szedtem fél évig port akkor is jöttek ki..


egyszerűen szerntem túl tereml a faggyú mindig ilyen matt szerű zsír cuccot nyomok ki azá llam körül és mikor eldurvul akkor lesz pattanás.. ne nyomkodjam ki?? viccelsz?? majd srága gennyes pattanásokkal fogoj járkálni..

2012. szept. 29. 18:56
 5/5 A kérdező kommentje:

annyira idegesítő.. folyaamtosan gyuladásba van az állom.. hiába kenem minden reggelre lesz több gennyes pattanás ez már jó ideje... valami belső eredetű lehet..


ezek mitereszeltávolítók meg bőrradír stb. szart sem érnek.. mért is érének mikor belső gyulladás lehet és attól kijönnek..

2012. szept. 29. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!