Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín menne az arcomhoz?

Milyen hajszín menne az arcomhoz?

Figyelt kérdés

nekem már volt kb minden színű hajam (vörös, lila, pink kék ) most viszont valami egyszerűbbet akarok.

barna vagyok eredetileg, de nem nagyon akarom lenöveszteni,mert mire lenő tuti megunom :( közbe növesztem,mert kenem ricinussal, és tényleg kicsit rendbe jött már. (ugye a sok festéstől nagyon tönkre ment, meg vasaltam is sokat)


ilyen "szép" élénk kék a szemem, a bőröm elég fehér.

sokan azt mondják hogy a szőke is jól állna. Nemtudom,félek hogy nagyon fakó lennék,mert az arcom is elég fehér.és a szőkítés megint csak nagyon roncsolja :( meg most ilyen vöröses de már nagyon kopott és nő is le. szóval nem akarom hogy ilyen foltos lenne. van ilyen hamvasító sampon azzal mennyire lehet szőkíteni? nem akarok teljesen fehér hajat egyből, mert sztem mindenki sokkot kapna:D


a másik a fekete. megint csak a kék szem miatt mondják, hogy milyen jól állna. viszont mivel fehér a bőröm megint csak nagyon sápadtnak látszódnék .:( meg olyat is hallottam hogy a fekete festék jobban károsítja mint a szőke.


szerintetek?


2012. szept. 29. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha barna vagy eredetileg, akkor szerintem az állna a legjobban, és abból is kicsit sötétebb hogy jobban kiemelje a kék szemeidet. A szőke is jól állna szerintem, nekem eredetileg szőke és kék a szemem meg világos a bőröm szóval ezzel se lenne gond, viszont abból ne a legvilágosabbat válaszd hanem amelyik leginkább természetes hatást kelt. Ha nagyon világos a bőröd akkor feketét nem javaslom inkább sötétbarna.:)
2012. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi:) megírnád hogy te milyen festékkel fested szőkére? félek hogy nagyon virítani fog, vagy undi sárga lesz :S

főleg így hogy még vöröses vagyok. ebből azért nem lesz szép szőke igaz?

2012. szept. 29. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
én a sötétbarnát se ajánlom mert kb ugyanott vagy vele mint a feketével...inkább egy természetesebb szőke lenne jó és a helyedben fodrász segítségét kérném ja és egyből biztos nem lesz szép szőke
2012. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!