Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menjek kozmetikushoz vagy ne?

Menjek kozmetikushoz vagy ne?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és eléggé miteszeres az arcom,néhány pattanással! Eléggé félek,mert még nem voltam kozmetikusnál és félek,hogy csak elcseszi az arcbőröm. Nem tudom nem-e ártok neki a sok nyomkodás és a sok krém amit utána rá ken az arcomra. Én semmilyen krémet/alapozót nem használok (mert attól pattanásaim vannak) csak sószappant!
2012. szept. 28. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmehetsz nyugodtan.
2012. szept. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem merek elmenni,inkább én magam kezelem,és ahogy látom egyre jobban javul:)
2012. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mivel a kozmetikus pont erre van, nem értem miért cseszné el :S


ez olyna, mintha nem mennék orvoshoz, ha beteg vagyok, vagy ha nem vinném el a kocsimat szervizbe, ha lerobban... hagyjukmár.


persze itt is vannak kontárok, pont erre vannak az ismerősök/internet, van szád, me gkell kérdezni h adott köznyéken ki a legjobb, nem sajnálni a pénzt jóra, stb.

2012. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!