Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfesték meg tud romlani?

A hajfesték meg tud romlani?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg veszít a ható erejéből?

Mert a legutóbbi hajfestésnél több mint a fele meg maradt,és nem szeretném kidobni.Igaz hogy rá van írva hogy ne tárolja, de azt azért írják rá mert tényleg megromlik,vagy veszít a ható erejéből, vagy csak azért mert gázok keletkeznek a tubusban,és fel robbanhat.(mert tegnap vettem észre hogy tényleg ki volt tágulva a tubus,kinyitottam és kiengedtem belőle az összegyült gázt)


Na szóval,később is felhasználhatom?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 28. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
a fodrász festékröl tudok infokat mondani, addig állnak el, (kibontva is) amig rá van irva a szavatossági idő. Azután már nem oylan szinű. Kolleganőm járt ugy hogy le volt járva,(akkor vette) és a szöke helyett szürke lett a vendég haja. utána néztük hogy le járt szavija.
2012. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszát! :)
2012. szept. 28. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ha összekevert fesztekről van szó az nem áll el.
2012. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen,összekevert festékről van szó :/

de miért nem áll el?

2012. szept. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!