Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos a körkefe ráakard a...

Sos a körkefe ráakard a hajamra, nem jön le csak összegubancolták, mit tegyek?

Figyelt kérdés
valaki segítsen :///
2012. szept. 27. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hát próbáld meg szépen megfogni a hajad és óvatosan kiügyeskedni a keréről ha a végén marad egy kis csomó azse baj azzal már nemtudsz mit kezdeni váágd le vagy tépd le.
2012. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*keféről
2012. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
normális válaszok? nem akarom levágni letépni meg főleg nem itt bőgök vele 1 órája
2012. szept. 27. 20:11
 4/8 A kérdező kommentje:
valaki segítsen már :(((((
2012. szept. 27. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy nem bömböljél hanem kérd meg anyukádat hogy segitsen kiszedni egyáltalán hány éves vagy?? nekem is akadt már a hajamba körkefe de mindig kilehet ügyeskedni valahogy más megoldás nics addig próbálkozol amig nem sikerül
2012. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudja, rá van gubancolva fogyatékos(tényleg az) rokonom próbálta meg csinálni, kértem, h ne és az egész egy nagy kóc
2012. szept. 27. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor először is nyugodj meg és ne hisztizz.

ha ez megvan, utána óvatosan, nyugodtan, vékony tincseket próbálj kiszedni a hajkeféből.

ha sehogy sem megy, holnap menj el egy fodrászhoz és kérd meg, hogy valahogy operálja ki a hajadból - ha neked ma nem sikerül, ő tutira meg tudja oldani holnap.

2012. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyukád fogyatékos? :O

Nem is értem, hogy miért gyártanak körkefét? Én jártam már pórul...

Holnap írd le, hogy milyen volt hajkefével aludni.

2012. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!