Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalagavatóra milyen haj...

Szalagavatóra milyen haj illik leginkább?

Figyelt kérdés
Kb. középhosszú egyenes hajam van. Nem tudom, hogy csináltassak kontyot, vagy csak egy szép hullámos frizurát? Szerintetek melyik illik jobban a szalagavatóhoz és a keringőhöz?

2012. szept. 26. 09:31
 1/6 anonim válasza:
Kiengedett hullámos haj, elegánsan megcsinálva. Ez a legjobb a szalagavatóra, ez ad neki egy kis "hercegnő" stílust! :)
2012. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is inkább kiengedném, de nem tudok dönteni, mert a másik táncnál lehet, hogy zavarna a kiengedett hajam.
2012. szept. 26. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
a konty ma már giccs
2012. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szalagavatón általában menyasszonyi ruhában táncolnak, ehhez viszont nem illik a leengedett haj. Igen ritka, hogy valaki lógva hagyja. :) Ha nem akarsz feltűzöttet, csak részben tűzesd fel.
2012. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Ez a félig konty félig leengedett jó megoldásnak tűnik!
2012. szept. 26. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha keringőzöl is célszerű valamilyen göndör vagy hullámos frizurából csinálni valamilyen félkonytot, de legalább itt-ott eltűzni valami szép csattal, hajtűvel.


Nekem is idén lesz a szalagavatóm, de nem keringőzök. A hajam a lapockám aljáig ér és lépcsőzetes, egyenes. Nem tudom elképzelni magam konttyal, és mivel nem keringőzök nem gáz, ha nem lesz kontyom. Ráadásul nálunk még mindig minden 2. lány kontyot csináltat. Én valami szép göndör, kissé eltűzött és igazán jól fixált frizurára gondoltam, ami bírja majd éjszakai bulit is. :)

2012. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!