Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj probléma! (? ) Főleg...

Haj probléma! (? ) Főleg rockerek.

Figyelt kérdés
Rocker vagyok, de nem a zsíros haj stb. ilyen híve. most vállig érő, nagyon sötétbarna (eredeti) hajam van. Esetleg linkeket vagy valami? Le szeretném vágatni fokozatosra. De félek, hogy hülyén fog kinézni. Szerintetek? A válaszokat előre is köszönöm.

#haj #fokozatos hajak
2012. szept. 25. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt se tudjuk, fiú vagy-e vagy lány, és hány éves.
2012. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez a "rocker vagyok, de nem a zsíros haj stb. Ilyesmi híve" elég sértő! Egy rocker is ad magára, ez egyáltalán nem iránymutató a stílusban -.-


Egy ápolt hajú rocker.

2012. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi... csak annyi rossz dolog történt velem.. Lány vagyok, mindig azt kapom, hogy biztos zsíroshajú rocker vagyok, aki nem törődik magáva, mert ilyenek a rockerek (ezt nem tudom, hogy honnan veszik, mert 5 ből esetleg 1 ilyen... (Ezt mindig itt írják) Tényleg, bocs, ha sértőn jött le.
2012. szept. 25. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem attól vagy rocker, h rendezetlenül lóg a hajad.

Én nem akarom ezt elmagyarázni neked, meg nem akarok papolni a rocker életérzésről, csak annyit, h én punk/rock/hardrock rajongó vagyok, motorostalálkozókra, koncertekre járok és mindeközben kiskosztümben helytállok a munkahelyemen felsővezetőként.

Tehát a hajad minden körülmények között legyen rendezett, egészséges, ápolt. Ne lógjon csatakokban, mert az még egy bőrben pompázó rockerlánynak sem áll jól. Rockerként is törekedj a nőiességre, ha mindenáron ki akarod a külsőddel fejezni a zenei ízlésedet.

Menj nyugodtan a fodrászhoz! (Ráadásul minden hajat össze lehet kicsit borzolni, ha úgy akarod.)

2012. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pontosan, ahogy az előző válaszoló írta, nőiesen, sikkesen is lehet rocker az ember lánya. sokkal érettebbnek tűnsz.
2012. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!