Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti szoktátok borotváln...

Csajok, ti szoktátok borotválni a kezeteken a szőrt? Fiúk, nektek ez bejön?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

A borotvált kar általában tüsi szőrös már fél nap után vagy kipattog. Elég undorító.

Gyantázni persze lehet... de azt is csak akkor ha szükséges, pl sűrű fekete szőrös.

2012. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
én gyantázni és borotválni is szoktam, mikor mi van kéznél.
2012. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam mert nekem szöszke :) és most már ritkulni is elkezdett.

Egyik barátnőm borotválja.Neki nem si volt sötét egészen addig amíg nem kezdte el borotválni...Volt hogy véletlen hozzáértem és egyszerűen kellemetlen volt.Mint ha apukám borostája lenne.

Persze ha sötét akkor is inkább a gyanta,epilálás.

2012. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én nem fogom, csak láttam a suliban és kíváncsi voltam
2012. szept. 24. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én borotválom (ha van kedvem gyantázom is), mert utálom magam a szőrt, és egyáltalán nem pattog ki, nem tüsis, és nem nő vissza pár nap alatt. kb. úgy 2-3 hetente szoktam borotválni.
2012. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyantázni szoktam, mert elég feltűnő fekete színű a szőr rajta :D ha alig lenne feltűnő, akkor nem szőrteleníteném, de mivel fekete, így szerintem elég visszataszító
2012. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csinálok vele semmit, néha szőkítem. De amúgy nem túl sűrű. Gyantázni nem akarom, nekem eddig mindenhol megerősödött gyanta után is a szőr, azt meg nem akarom. Akkor már inkább jobb így.
2012. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én borotválom, 2 nap alatt már borostás lesz, de általában minden nap zuhanyzás közben megcsinálom, és kb. 2 percet vesz el az életemből. 16l
2012. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!