Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a frufrummal?

Mit csináljak a frufrummal?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen már nem is frufrum van, de még mindig nem ér le addig, ameddig a hosszabb tincsek, tehát ez egy megnőtt, "lenőtt" frufru. Az a baj, hogy akármit csinálok, belelóg az arcomba, a szemembe. Próbáltam kifelé szárítani, de így is belelóg. Próbáltam középen elválasztani, mert akkor gondoltam, nem fog belelógni, de rosszabb lett. Nem szeretnék újra frufrut vágatni, hiszen növesztem, de nagyon idegesít. Mit tehetnék?

2012. szept. 24. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
tűzd fel,fond be,tegyél hajpántot stb.
2012. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagy hajpántot hordok, vagy hullámcsattal oldalra tűzöm vagy hátra..
2012. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=HQ4DOBWD0wI&feature=plcp

nézd meg ezt a videót és innen válogathatsz ötleteket

2012. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem oldal frufrum volt,vagyis tulajdonképpen még mindig van,csak növesztem már. Én azt szoktam csinálni,hogy vagy a frufru részt befonom,vagy vettem apró csatokat és hátra tűzöm,vagy pedig oldalra,és rálógatom a hajam,hogy ne látszódjon!
2012. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!