Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros haj! Vélemények?

Piros haj! Vélemények?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék mindkét nem véleményére. Mennyire jön be ez a hajszín, tetszik vagy már túlzás? Bevállalnátok-e vagy sem?

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. szept. 24. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép a színe, de mindennapi viseletre nem kellene. Tiniként volt kék hajam, amikor még minden hülyeséget kipróbáltam, de ma már nem vállalnék be ilyet. Egyébként sem szeretem a túl feltűnő dolgokat. Úgyhogy szerintem túlzás.
2012. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon-nagyon túlzás,és nem vállalnám be,még ha fizetnének se
2012. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ditta323 válasza:
100%
Kb 16 évesen volt ilyen hajam. Most már nem festetem a hajam, mert örülök, higy visszanyertem az eredeti hajszínem.
2012. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, de mondjuk egy tök átlagos öltözködésű nő ezzel csak nevetségessé tenné magát, mert nem illik hozzá. Inkább ilyen vagányabb goth, rocker, stb stílushoz.
2012. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg mindenkin szarul áll
2012. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az utolsó! Simán el tudom képzelni magamon.
2012. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. 16 évesen volt ilyesmi hajam, bár akkor volt piros, mikor kopott. Szerettem nagyon, csak 16 éves fejjel még nem nagyon tudtam rendben tartani, eresztette a színét, meg minden... Most már jobban odafigyelek, de azóta már váltottam. Habár rajtam és a régi fodrászomon(aki csinálta) kívül senkinek sem tetszett :D

18/L

2012. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó képen nagyon tetszik. :)

Szerintem jólo néz ki, csak nem mindenkinek illik. Én például szörnyen néznék ki vele.

De például az egyik kedvenc énekesnőmnek is ilyen a haja (nem egy szép csaj, de a haja nagyon jó).

[link]

2012. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nagyonjó :D
2012. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen színű hajam, és a bőrszínem miatt nagyon jól állt átlagos stílusom ellenére is. szerettem, de macerás megszabadulni az élénk színétől ha megunja az ember :)
2012. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!