Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha többféle bőrradírt...

Baj, ha többféle bőrradírt teszek az arcomra? Vagy épp hogy jó?

Figyelt kérdés
Háromféle (azaz három különböző márkájú) bőrradírom van és mindet használom napi 1x. Ez baj, vagy inkább növeli annak az esélyét hogy minél hamarabb eltűnnek a pattanásaim és szebb lesz a bőröm? 16/L
2012. szept. 23. 11:01
 1/3 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
nem baj csak szerintem ne naponta használd.
2012. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőrradírt ne használj ennyiszer. Elég lenne heti 1x.

Szerintem ez a sok különböző márka sem tesz jót a bőrödnek, az enyémnek legalábbis biztosan nem tenne.

Én kristálycukrot szoktam a vizes arcomon óvatosan átmasszírozni. Nincs benne semmi kemikália és utána puha lesz a bőröm. :)

2012. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, naponta 3x radírozol. Ez semmiképpen sem jó, heti 1x bőven elég, ha nagyon durva a bőröd, akkor is max heti 2x csináld.
2012. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!