Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Antibiotikum arcra kenve?

Antibiotikum arcra kenve?

Figyelt kérdés

Ugyebár az antibiotikumok baktériumölő hatással rendelkeznek.

A pattanásokat pedig baktériumok okozzák.

Ha Augmentint porrá török,vízzel elkeverek, hatásos lehet?


2012. szept. 22. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor inkább a levendula tea/szappan vagy kakukkfű tea/szappan.


Augmentin belsőleg hat. Max szétb@szod a bőröd.

2012. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xyzszs válasza:
Ezzel még csak véletlenül se kísérletezz!!!Tudom ajánlani a teafa szappant arctisztításra...de nem ártana fel keresni egy bőrgyógyászt!A kozmetikusokban nem hiszek,ő csak a tünett enyhítik,de nem keresik meg a probléma forrását!
2012. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És miért olyan káros?
2012. szept. 22. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

az a baj az augmentinnel hogy nem válogat a jó és rossz bacik közül így a jót is megöli éss felrúghatja abőrflórádat.

én inkább az aszpirint vagy a széntablettát javasolnám úgy ahogy te is leírtad.

2012. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. nem tudod mit tettek a gyógyszerbe. A gyógyszer készítésénél felhasználnak szintetikus anyagokat, ami enyhén szólva sem bőrbarát.

2. bele van kalkulálva hogy a hatóanyagoknak a gyomorsavval kell felvenni a versenyt.

2012. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xyzszs válasza:
Az aszpirin vízzel elkeverve és a pattanásra kenve valóban gyull.csökkentő...mivel szalicilsavat tartalmaz.De ne kenegess össze-visszia mindent az arcodra,mert sokat árthatsz vele!Meg kellene találnod a megfelelő arckrémet is!Én is jártam hasonló cipőben.Vettem egy Vichy Normadermet és nekem helyrerakta az arcomat.De tény,hogy nem cigizek,ritkán iszom alkoholt és sok zöldséget eszem.Az arcomat csakis teafa szappannal mosom,és Ilcsi krémet használok hidratálónak.
2012. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!