Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hoyg tudnám ilyenre megcsináln...

Hoyg tudnám ilyenre megcsinálni a hajam? KÉP

Figyelt kérdés

ilyen hajat szeretnék, hogy ilyen göndör legyen ??

[link]


[link]


[link]


azt már probáltam hogy hajhabbal a kezemmel megcsinálni, de nem állt meg:s

+ még az a kérdésem lenne hogy az első képen ahol ilyen vöröses szőke a haja az milyen vörös vagy milyen festék kell olyan színhez



2012. szept. 21. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
hogy *
2012. szept. 21. 20:24
 2/6 dR.senkiházi ***** válasza:
ez hullámos,és fond be,vagy hajvasaló
2012. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
uristen nekem ilyen hullámos a hajam, és utálom! NAGYON NEHÉZ KEZELNI.. Amúgy én bármit csinálok vele ilyen lesz, ha megszárítom, ha kivasalom, akkor is behullámosodik.. és uhh.. nem szeretem.. egyenes hajat szeretnék.. :DD
2012. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó: pacsiii:DD nekem is ilyen a hajam és én is utálom...

kivasalom, begöndörödik fél óra múlva, begöndörítem tiszta kóc...

bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam.

amúgy lehet kapni olyan hajvasalót aminek sokkal nagyobb hullámai vannak mint a kreppelőnek, szerintem azzal ilyen lehet.

2012. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a befonás lesz a jó módszer ehhez! de nem túl apró tincsekbe, mondjuk az egész hajad 5-6-7 tincsbe összesen! esetleg tehetsz rá egy pici hajhabot a tincsekre és úgy szárítsd hajszárítóval, vagy hagyd úgy órákig, míg megszárad (belül is). utána kibontod a fonatokat, összeborzolod és kész is!
2012. szept. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pacsii :DD
2012. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!