Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete alapszinű hajba milyen...

Fekete alapszinű hajba milyen szinű melircsikok mutatnak jól?

Figyelt kérdés
Világ életemben kékesfeketére festettem a hajam(az eredeti szinem nagyon sötét barna,világositani nem akartam) .Ebből kifolyólag most is kékesfekete félhosszú tépett hajam van.Szeretném egy kicsit feldobni... Szerintetek milyen szinű melirok mutatnak jól benne? (30 éves vagyok,de fiatalabbnak nézek ki,tehát merészebb ötleteket (képeket is),szivesen fogadok.Köszönöm :) !

2012. szept. 21. 06:33
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem semmilyen. Feketében nagyon közönséges a melír.
2012. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
szerintem meg a pirosnak vannak külömböző árnyalatai.azok mennek hozzá.
2012. szept. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Semilyen csíkok nem mutatnak jól...a melír már rég kiment a divatból és szerintem is közöngéges fekete hajban!
2012. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
sima feketébe még csak-csak, de a kékesben nem szerencsés. ha változtatni akarsz, akkor fodrász segítségét kérd.
2012. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy időben volt egy kék csík a fekete hajamban, de az akkor divat volt.És csak egy darab csík.
2012. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%

szerintem a merészebb ötleteket felejtsd el, a rendes látható melír tényleg nem divat már, viszont az 1-1 árnyalattal eltérőm nagyonvékony, ami ilyen csillogó hatást eredményez, mintha csak rásütne a nap - az szép.


tehát max fekete, lilásfekete, nagyonsötétbarna, ilyenek, mintha bele lenne fésülve, 1-2 mm vastag csíkok....


vagy ha a hajvégek egy árnyalattal más színűek az is divatos. e csak finoman :)

2012. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem dívat olyan hülyeség mégis sok embert látok akinek melírozva van a haja.szerintem nagyon nincs már olyan hogy dívat vagy nem divat esetleg az iskolában.de pl egy munkahelyen nem beszélik ki az embert hogy melirozott-e a haja vagy sem
2012. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] szerintem a 4-dik csajnak a haja most is nagyon szép és kimehet vele az utcára nyugodtan
2012. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amik látom eléggé megoszlanak :) ! Én nem gondolom,hogy közönséges lenne,ha fekete hajszinben más ,élénkebb szinű egészen vékony csikok vannak.Nekem tetszik ... és nem azért mert divat,vagy nem divat.Egyszerűen szeretném feldobni egy kicsit az alapszinem... ,természetesen fodrász segitségével.Szerintem kipróbálom tűzpirossal ;)
2012. szept. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!