Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen krém volt hatásos...

Kinek milyen krém volt hatásos pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

(homlokon, orron, állon)

Mennyibe került?

Hol kapható?

Ha csak gyógyszertárban, akkor vényköteles, vagy vény nélkül kapható?


2012. szept. 20. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Kénszappan.

150 Ft körül.

Bioboltban (lehet, hogy gyógyszertárban is)

Vény nélküli

2012. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Krém nem lesz hatásos, mert csak legfeljebb a meglévőket múlasztja gyorsabban, de az újak belső okok miatt keletkeznek, amin a külsőleges kenegetés nem segít.

Alapos kivizsgálás után pl a pattanások okának kezelése segíthet. De erre csak akkor van szükség, ha sok a pattanás, bár gondolom nem kevés, mert egy két pattanást még nem szoktak pattanásos bőrnek nevezni.

Ha nincs olyan sok, akkor kozmetikus, ha sok van, akkor bőrgyógyász. Ha kevés van, de azok csúnyán gyulladtak, az is bőrgyógyász.

2012. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ez segített

[link]


Rossmannban, DM-ben lehet venni.

2012. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Clean & Clear arctonik

kb. 800-1000 forint

dm, rossmann, tesco, bárhol megveheted.

2012. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Bioderma,vichy

Lehet,hogy drága,de megéri az árát! Én felváltva alkalmaztam egy niveassal,pont azért,mert olyan gyakran azért nem tudnám megvenni (vagyis tudnám,de nem akarom).

2012. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erbolario, Bojtorján- rozmaring arckréme, gyulladáscsökkentő cickafark kivonatot is tartalmaz, 5 e ft körül van, nem a legolcsóbb, de ha szerencséd van, termékmintát kaphatsz belőle otthonra, akkor meglátod, rendbe hozza a bőrödet.
2012. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez a krém vált be az egész családnak. két bátyám van, ők is használják.

15l

2012. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Zinerytet szoktam rájuk kenni, bőrgyógyász írja fel, kénes lötty. A Clean&Cleartól még pattisabb lettem.
2012. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!