Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik ezek rajtam? Hogyan...

Mik ezek rajtam? Hogyan tüntetssem el?

Figyelt kérdés
Az oldalamon megjelentek piros repedéshez hasonló csíkok. Mivel lehet őket eltüntetni?

2012. szept. 19. 18:13
 1/3 anonim válasza:
azok striák. nem lehet őket sehogy eltűntetni, idővel elhalványulnak majd.
2012. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyetértek, ezeket valóban striáknak nevezzük. Kialakulhatnak hízástól, fogyástól. Általában serdülőkori vagy terhesség alatt kialakuló probléma. Ilyenkor a bőr szinte megreped,és hegekhez hasonló piros csíkok keletkeznek. Sajnos ezeket nem lehet eltüntetni, idővel kifehérednek, és elhalványodnak, de el nem tűnek. Használj testradírt, vérbőségfokozó testápolót, krémet, jól masszírozd be,mert ezek rugalmasabbá teszik a bőrödet, és az állapotát is javítják.
2012. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem minden embernek vannak ilyenek

sajnos én sem tudom eltüntetni a stíráimat :( pedig nekem sok van a fenekemen meg a combomon

2012. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!