Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami csodaszer/módszer,...

Valami csodaszer/módszer, hogy gyorsabban nőjön a hajam? :D

Figyelt kérdés

és nagyon száraz is, mivel sokat szőkítettem..most barna, de elég seprűs a vége szegénynek... erre valami?

20/L



2012. szept. 18. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

1. seprűs végét vágd le.

2. kend be olíva olajjal hajmosás előtt 1-2 órával

3. nincs csodaszer. Csak sok víz és helyes táplálkozás. Olvass utána mi kell az egészséges hajnak és egyél olyan ételeket.

2012. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olajos pakolás.

Heti 1x ricinus olaj + olíva vagy napraforgó olaj (esetleg + tojás sárgája)

összekevered, felviszed a hajadra (hajtövekre, majd a teljes hosszra), ráteszel folpackot vagy nylonszatyrot vagy kukászsákot, rá törcsit, hagyod állni 3-5 órát, utána alaposan kimosod samponnal.


Tehetsz hozzá ezeken kívül bármilyen más olajat is.


Már az 1. használat után is érezhetően másabb lesz a hajad tapintása.

2012. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkét választ! :)

ricinus olajt próbáltam már, használt végül is.. de megpróbálom majd úgy ahogy te írtad le..hátha így még jobb az eredmény :)

2012. szept. 19. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy csak heti 1x használj pakolást, máskülönben károsítani fogja a hajad.
2012. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, ezt sajnos már tapasztaltam... átestem a ló túloldalára és már annyi mindent kentem a hajamra, meg annyi ápoló cuccot használtam, hogy rosszabb volt, mintha semmit sem használnék... :D
2012. szept. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!