Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy nézzen ki a tetoválás?

Hogy nézzen ki a tetoválás?

Figyelt kérdés

tatám emlékére készteném el. 2011.09.25. én halt meg tragikus modon. azon a napon születet mint én csak 60 évvel hamarabb hallt meg. a képet nem tudom eldölnteni én egy kardon térdelö papra gondoltam fehér feketében de ha lenne ötletetek akkor légyszi képeket kuldjetek már....

amm meg hogy van az angolul meg latinul : Család küzdelem bátorság

ezt akarom +ba alája feliratni alája...

remélem tudtok segteni.. jo lenne minél több..

elöre is köszönöm


2012. szept. 18. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel kapcsolatban két észrevételem van: én a helyedben olyasmit tetováltatnék magamra képben is, ami a tatádhoz kapcsolódik, szóval nem térdeplő papot, vagy valami ilyen klisé dolgot, hanem vagy egy tárgyat, ami hozzá kapcsolódik, vagy valamit ami az emlékéhez, esetleg valamihez, amit együtt csináltatok, vagy amit tőle tanultál.

A másik az, hogy angolul semmiképpen nem írnék magamra szöveget a helyedben, főleg úgy, hogy ahogy látom te sem tudsz angolul, különben nem kérdeznéd. Nem menőbb attól, hogy angolul van odaírva, hidd el. Latinul pedig talán azért nem érdemes, mert azt se érti senki, de mondjuk egy fokkal jobb, mint az angol, mivel a latin valamennyire a szakralitás nyelve, ezért az sokkal jobb. Amúgy nem vagyok egy hűde magyarkodós valaki, de ez pont 3 olyan szó, amit magadra tetováltathatnál akár magyarul is, ezek mindenki számára elfogadható értékek, nem sértesz velük senkit.

2012. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok, csak nekem nagymamám halt meg

Mivel legegyszerűbb módját úgy lehetne megoldani hogy velem legyen bárhol bármikor, ez esetben az arcképét csináltatnám meg, akkorára amekkorára elfér mondjuk a mellemen


Külföldi nyelvet nem beszélek, hülyeséget nem akarok írni

20/F

2012. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!