Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier olajmentes BB krémjérő...

Garnier olajmentes BB krémjéről vélemények? Tényleg sokkal jobb az elődjénél?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mire. Én szeretem, de azért, mert nekem az elődje túl sötét volt. én kipróbáltam azt is, igaz, csak mintából, de az nekem túl zsíros volt, amúgy is jobban szeretem a folyékony állagút. Egyébként nagyon híg, olyan, mint a maybelline affinitone kb és annyira fed, mint egy színezett hidratáló (tulajdonképpen az is). Szóval attól függ, hogy mit vársz tőle, ha egy könnyű alapozót/színezett hidratálót, annak tökéletes. A pattanásokon nem segít, viszont nem is súlyosbítja. Ha nagyon zsíros a bőröd és csillog, akkor emellet ugyanúgy szükséged lesz púderre. Nem csodaszer, mint ahogy hirdetik, nyilván.
2012. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a zsíros bőrre való? Arra én is kíváncsi lennék, unom már az erős alapozót. Mondjuk nekem az elődje az bejött, minta alapján...
2012. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Én teljes mértékben elégedett vagyok vele. Alapozó helyett használom, mert ettől több alapozót amúgy sem vinnék fel, de ez legalább nem tömíti el a pórusokat, hidratál és még mattit is. Szép lesz utána az arcbőröm. Még éjszakára is felkenem, mert olyan jó érzés egyenletes bőrrel lefeküdni :D
2012. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor mattít? Mert nekem arra lenne szükségem a leginkább!
2012. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De tényleg ez most akkor a mattító? Mert én vettem a rendes BB krémet,ami semmire nem jó...
2012. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

sajnos a véleményem rossz.

de be kell vallani, lehet hogy velem van a baj, mert eddig egyetlen egy alapozó sem vált be, max színezett arckrémek, de akkor is azt érzem hogy egy maszk van a fejemen. inkább hanyagolom. nagy adag arckrém, ápolás és nem fog kelleni

2012. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált. Az elődje elég hamar elkezdett leolvadni az arcomról. Ez egész nap rajtam van, megfelelően mattít, még púdert se használok azóta. Pedig voltak nagy melegek és mégsem olvadt le!Szép egyenletes lesz az arcbőröm tőle, de mégsem látszik, hogy be van kenve.
2012. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!