Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajszínező ami...

Van olyan hajszínező ami hamar kijön?

Figyelt kérdés

sziasztok:) olyan hajszínezőt keresek ami 1-2 hónap után kikopik, tehát ami nem olyan hogy egy hétig tart, vagy sprayes.. és nem gagyi színű, vörös kéne de ami bordósabb. Vettem egy olyat ami 24 hajmosás után jön ki, de most rájöttem hogy az a haj szerkezetbe is behatol , lassan kopik ki. Szóval szeretnék 2 hónapig vörös lenni, de utána szeretném ha szépen kijönne a szőkés-barna hajamból. Valaki tud ajánlani márkát, fajtát és üzletet(online nem tudok venni)

köszi:)


2012. szept. 18. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy valami nagyon márkátlan 200 Ft-os gagyit ne vegyél, mert az már akkor kimosódik a hajadból mikor kiöblíted belőle a színezőt.
2012. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szőkésbarna van, és karmizsánvöröset vettem, attól szép vörös lett :) 2 hónap után kikopott. Palettát vettem.

2012. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!