Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg 24 hajmosásig tart?

Tényleg 24 hajmosásig tart?

Figyelt kérdés

sziasztok! :) szőkés barna a hajam 2 éve volt melírozva világosabb szőke tincsekkel de az már lenőtt. Nagyon csábított a gondolat, hogy vörös legyen a hajam ezért vettünk hajszínezőt és az van rá írva hogy 24 mosásig tart. Hallottam ilyet hogy nagyon csúnyán kopik ki, meg hogy nem fog kikopni vagy kifog? a héten akarom festeni decemberre kikopik? vagy ki fog egyáltalán kopni? ugye nem olyan hogy le fog nőni? csak 6-8 mosásosat nem találtam. Őszintén félek hogy szarul fog kinézni, anyut kérdeztem hogy nem lehetne egy kis tincsen a színét megnézni, de azt mondja hogy ilyen nincs hogy kipróbálni, vagy bevállalom vagy nem.

Szóval érdekelne hogy ez hogy is kopik ki..:D

köszi:)

17L


2012. szept. 17. 19:55
 1/10 A kérdező kommentje:
am nem volt sok a doboz ára, 700 vált egy doboz, szóval ha nem is festetem be akkor sem lesz belőle baj mert nem volt ahhoz képest olyan sok..csak itt utánajártam és többen írták hogy valamelyik kijön vemlyik beleég a hajba, aztán most félek hogy írtó csúnya lesz majd.. mit gondoltok? még akkor is ha olyan nezen kikopós mikorra kopik ki? félek most..:/
2012. szept. 17. 19:59
 2/10 A kérdező kommentje:
najó nemtom..:( anya szerint egy kis tincsen mégis kipróbáljuk és ha szép akkor befestjük az egészet.. de anya ilyeneket mondd hogy majd vissza fogom vágatni rövidre h lenőjjön ..de én meg pont növesztem is a hajam és nem akarom vágatni, mert vállig ér! ugyanakkor tök szívesen befesteném vörösre nagyon kipróbálnám..de azt szeretném hogy kikopjon max 2 hónap után és az egész hajam újra az eredeti legyen.. auchanban vettük a festéket 6-8 mosásos nem volt.. hol lehet 6-8 mosásosat kapni?
2012. szept. 17. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem hajszínezővel van "festve" a hajam. Középbarna hajon élénk vörös-inkább narancssárga, mert ez fogta be csak úgy vörösre, hogy normálisan látszódjon is. Fokozatosan kopik ki. Nekem 1 hónapja lett festve vele legutóbb (kb heti 1,5x mosok hajat) és még eléggé látszik, bár közel sem olyan élénken mint az elején. A lenövés látszik, de nem vészes, csak akkor látszik ha nagyon nézem. Engem nem zavar, pedig érzékeny vagyok az ilyenekre.:)


Ha most beszínezed vele decemberig bőven kikopik, de az hogy meddig tart függ a hajad és a festék minőségétől is:))

2012. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utána olvastam hogy szőkéből(bár nekemszőkés barna ) rózsaszínesen , narancsosan is kikophat.. lehet hogy hülyeség volt megvenni.. :/ de ki szeretném próbálni csak eléggé tartok tőle
2012. szept. 17. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatsz egy tincset de mivel melíros a hajad lehet hogy néhol teljesen más színt kapsz majd ha az egészet befested. Egyszer én is a szőkésbarna hajamon próbáltam ki vörös hajfestéket és narancssárga lett a végeredmény.. Mindenképp lebeszélnélek, szerintem megbánnád.
2012. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem melíros a hajam
2012. szept. 17. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen értettem, de azt írtad 2 éve volt melíros és lenövesztetted. Le is vágattad? Mert ha nem, azon még most is másképp jöhetnek elő a színek...
2012. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen teljesen lenőtt 1, 2 tavaly ősszel bubisra lett vágatva a hajam .:D
2012. szept. 18. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Merész vagy :D Akkor rajtad áll a döntés, én amondó vagyok hogy mindent ki kell próbálni, de a mondataidból ítélve kicsit bizonytalan vagy. Ne siesd el van még időd átgondolni és átfesteni! :)
2012. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azóta vállig érőnél picit hosszabb a hajam :) oké még gondolkodom :)
2012. szept. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!