Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha minden nap...

Mit csináljak ha minden nap megkell mosnom hajam? :S

Figyelt kérdés

Olyan hosszú mint justin biebernek (nem birom őt) de minden reggel megkell mosni,mert reggelre bezsirosodik :S

16F


2012. szept. 16. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez normális 16 évesen, bár lehet, hogy meg kéne próbálnod, hogy mondjuk csak kétnaponta mosod, aztán egy idő után hozzászokik a hajad...minél gyakrabban mosod, annál inkább igényelni fogja a fejbőröd és a hajad a mosást, ami pedig naponta nem annyira jó.
2012. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a napi hajmosást, hiszen attól nagyon tud zsírosodni a haj. Próbálj ki kifejezetten zsíros hajra kifejlesztett sampont, és azt használd, de ne moss minden nap hajat.
2012. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De reggel olyan fejjel nemmehetek ki..
2012. szept. 16. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mosd meg minden nap :D nekem is volt egy ilyen időaszakom, azért az olyan hosszú még elég hamar megszárad, nem olyan sok idő.
2012. szept. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kénes sampont kéne használnod és zsíros hajra való hajszeszt, és ritkábban mosni, így helyrejönne.
2012. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ha genetikailag zsírosodik, akkor azzal csinálhatsz bármit, akkor is zsíros lesz. Tudom, mert nekem is ez van és mindent kipróbáltam már, semmi sem használt, csak a gyakori hajmosás. Volt, hogy hónapokon át hetente csak 1x mostam - mondanom sem kell, hogy milyen kellemetlen 5 napos hajjal bárhova is elmenni, de bevállaltam. Semmit nem használt. Második napra ugyanúgy zsíros maradt a hajam. És ugyanezt tudom elmondani minden egyéb tanácsról, praktikáról, készítményről. Én azt gondolom, hogy szerencsés vagy, mert rövid a hajad, így nyugodtan most meg mindennap, de valami kímélő samponnal, esetleg keress SLS mentes termékeket (ilyen pl a DM-es Alverde vagy a Rossmann-os Alterra márka), hogy ne érje olyan erős vegyszer mindennap a hajad. Jobban egyelőre nem tudsz tenni. Hátha kinövöd.
2012. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. szept. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!