Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festékkel lehet fehér...

Milyen festékkel lehet fehér (vagy ahhoz nagyon közeli) a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon világos szőkére ki van szőkítve, és szeretném, ha fehér lenne. Melyik hajfesték olyan, ami segít ezt elérni, és tartós? A Palette 219-es árnyalatát használtuk tegnap (szuper hamvasszőke) és jól teljesített, viszont nekem úgy tűnt, hogy már kopott is. Ugyanebből a márkából is néztem már ilyeneket, esetleg valamelyikről tapasztalat?
2012. szept. 16. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy fodrászkellékeshez, ahol nem csak ezek a bolti márkák vannak, hanem sokkal jobbak, kb. ugyanazért az árért, ő biztos szívesen segít. Én is ott vettem régen mindig a festéket, nem emlékszem fehérük van-e, de kék, zöld, stb, ilyesmik voltak, biztos van akkor fehér is. (De ahhoz gyanítom valami nagyon erős oxi kellhet. Én inkább fodrászhoz mennék, mielőtt leégeted az egész hajad.)
2012. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyennel, aminek a nevében benne van a hmavas szó, esetleg még az is, hogy nagyon világos, extra világos, ilyesmi. Nekem loreal legvilágosabb hamvastól volt nagyon szép fehér. Aztán visszafestettem, de most megint arra hajtok. <3
2012. szept. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet meggondolom, hogy mégis inkább fodrász csinálja, mert nagyon féltem a hajam. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 18. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!