Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Moshatom akár minden este egy...

Moshatom akár minden este egy fajta samponnal?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. Vasárnap, kedden és csütörtökön szoktam megmosni hogy suliba ne legyen annyira zsíros. Mikor vasárnap este megmosom hétfőn még kiengedett hajjal szoktam menni suliba de kedden már kicsit zsíros és szarul néz ki kiengedve. Nem hosszú a hajam de nagyon dús.

2012. szept. 16. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem olyan sampont vegyél ami zsírosodás ellen van és jól dörzsöld bele majd 5 percig hagyd rajta mielőtt lemosnád persze az a baj, hogy ki kell tapasztalni hogy melyik a legjobb sampon
2012. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor ugyanilyen időközönként mint most?
2012. szept. 16. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Zsíros hajat nem szabad sokszor mosni, különben még zsírosabb lesz. Heti egyszer kéne csak. És használj kénes sampont. Szerezz be zsíros hajra való hajszeszt és azt használd minden nap. Így 2-3 hónap alatt helyrejöhet.
2012. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és figyelj oda hogy ne tapogasd mindig a hajad, mert attól is zsírosodik, meg vasalás, hajlakk stb. Ezeket hanyagold.
2012. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp se vegyél zsíros hajra való sampont, mert először nagyon kiszárítja a hajat, utána pedig még inkább zsírosodik tőle. Tapasztalatból mondom. Normál hajra valót használj, lehetőleg szilikonmenteset (pl. Balea). Ne mosd minden nap, az nagyon nem tesz jót neki, és még gyorsabban fog zsírosodni. 2-3 naponta viszont még belefér, én is így mosom a hajam. Szerintem hülyeség ez a "mosd ritkábban, akkor nem zsírosodik annyira". Kipróbáltam, 4 hónapig csak hetente mostam a hajam. A végén is ugyanúgy 3 nap után tiszta zsír volt, mint előtte, semmit nem értem el vele. Viszont 3. naptól viszketett, vakartam állandóan és tiszta seb lett, úgyhogy én nem ajánlom a mosások ritkítását, szerintem felesleges bajlódni vele.
2012. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a wu2 sampon nagyon jó zsíros hajra;) de lehet a head & shoulders csak az kiszárítja a hajat..de lehet hogy neked nem.. de ha kivasalod akkor lehet annyira nem látszik zsírosnak.. bár nem biztos.. és annyira sűrűn se mosd mert attól korpásodhat is.
2012. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a wu2 szerintem is jó. a head&shouldersre viszont allergiás vagyok.://
2012. szept. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!