Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon béna így a hajam?

Diamond ♥ kérdése:

Nagyon béna így a hajam?

Figyelt kérdés
Középen elválasztott,barna,lógó frizurám van átlagos frufruval.Ja,és szemüveges is vagyok.szerintem nagyon bénán nézek ki.Ez az átlagos haj mennyire béna?

2012. szept. 16. 14:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és 11/L
2012. szept. 16. 14:57
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérj karácsonyra kontaktlencsét, én 14 évesen kaptam már. Bár lehet te még túl fiatal vagy hozzá, de be kell próbálni. Akkor már egy gonddal kevesebb. A haj meg... Menj fodrászhoz. Alakítgassátok együtt. Nézz a neten hajstílusokat.
2012. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó (vagyis első:))válaszoló!A szemészeten azt mondták,hogy minél később csináltassak kontaktlencsét,ezért még nem csináltatok,de nagyon szeretnék.A frufrumat szeretném hozzánöveszteni,de pattanásos a homlokom,és nem akarom hogy látsszon.De oké,ksözi a válaszodat:)
2012. szept. 16. 15:14
 4/13 anonim válasza:
menj fodrászhoz, és oldalt válaszd a hajad, ha kicsit növeszted lehet oldal frufrud, a szemüveg meg nem ciki, h izléses :D és a pattanások eltakarásával vigyázz, mert ha ránöveszted csak még kevésbé fog szellőzni
2012. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csináltattam oldalfrufrut,és szerintem így felnőttesebben nézek ki:)De a hajam még mindig lóg,és uncsi,a fodrászom meg nem igazán akar segíteni abban,hogy milyen frizurét csináljak...nem tudom miért,de kérdeztem,és nem mondott semmit.Próbáltam azt,hogy összefogom,és rátekerek egy tincset,hogy ne látsszon a hajgumi,de úgy mindig szétesik a hajam.Nem tudnátok valami tippet adni?Ja,és köszi az utolsó válaszolónak.Legalább a frufrum szebb lett:)
2012. szept. 22. 18:03
 6/13 anonim válasza:
használj különböző csatokat, hajpántot, vannak elég szép díszes hajgumik, csatok, amikkel eltudod tűzni, h jól nézzen ki! az oldal frufru az első lépés :D meg használhatsz hajvasaót, meg hajsütővasat(ha nem tudod használni kérd meg anyud, biztos, h segít, és ha néha leengeded sokkal változatosabb) :D a frufru tanácsolós voltam
2012. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Csak félek,hogy a hajsütővastól,hajvasalótól nagyon nagyon eltörik a hajam.Így is elégé töredezik,és félek,hgy ilyenektől mégj jobban eltörik.Egyébként kezdem változatosítani a hajam,és elfogadni,amin nem tudok váltaztatni:)Mindenkinek nagyon köszönöm:)És nem bántam meg az új frufrut,már nem vagyok olyan gyrekes (eddig is felnőttesebb voltam,de most már picit jobban:))
2012. szept. 29. 18:35
 8/13 anonim válasza:

így van! apró változások kellenek és rájösz, h tudsz szuperül kinézni! :D nem kell minden nap vasalni, csak ritkán, h változatosabb legyen :D meg vannak ám jó szerek (hajpakolások, melyek védik a hajad) meg van hővédő spray ami megóvja a száradástól valamelyest. de azért én sem ajánlom, h vasald minden nap! örülök, ha tetszik én is így voltam vele kb annyi idősen, mint most te(én is akkor vágattam)

:D

2012. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:DKöszi a sok választ,csak ezek a hajvédő spray-k meg ilyenek nem kerülnek túl sokba?
2012. szept. 30. 12:10
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor kisebb voltam,7-8 éves akkor azt csináltam,hogy megmostam a hajam utána befontam és másnap reggel leengedtem és akkor hullámos volt.Csak nem zudom,most akkor az egyenes vagy a hullámos haj a divat?Mert mindenki mást mond..
2012. szept. 30. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!