Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testápolót használtok?

Milyen testápolót használtok?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül és meddig tart ki? :) Én most avonos trüffeles-t használok, nem tudom pontosan mennyibe kerül, mert akciósan volt 2000 egy másik termékkel. Ja és mennyire vált be illetve i ajánlotok?

2012. szept. 16. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Baba testápolót,6-700 ft körül van ,és mivel keveset meg ritkán használom így hónapokig kitart.
2012. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig Balea-t használok,soha nem veszek már mást:)

800 ft körül van isteni illattal,sokáig elég,és nagyon puhítja a bőrt hidratálva.

Most tégelyes africa-t vettem,nagyon szeretem.


[link]


de volt már kiwis,narancsos,mindenféle soha nem csalódtam még:) Dezodorjukat többet nem veszem mert megesznek a bogarak,de a testápolóik lekörözhetetlenek számomra:)

2012. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most Libero van, illatmentes, bőrnyugtató, borotválkozás után is fel tudom kenni, nem csíp, ezres az ára.
2012. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most épp próbálok a végére érni egy málnás Baleának. A tesóm vette, de neki nem tetszett, ezért odaadta. Nem rossz, könnyen kenhető, hamar beszívódik, de nem hidratál sokat. Este bekenem magam, reggelre semmi nyoma, hogy használtam testápolót. Nyárra használható volt. Amit előtte használtam, és most is fogok ha ez elfogy, az a kakaós Garnier Intensive 7 days. Nem tudom az árát, olyan 1800 körül van a 400 ml-es. Annyira jó, nagyon szeretem. :) Olyan az illata, mint a csokis keksznek, gyorsan beszívódik, még akár 2 zuhanyozás után is érzem a hatását.

Holnap megpróbálom beszerezni az Alverde makadámdiós testvajat, azt nagyon dicséri mindenki, teszek én is egy próbát vele.

2012. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


nekem csak ez vált be.

Próbáltam a DM saját márkását, de nekem se nem volt tartós, s nem is szívódott be hamar, olyan ragacsos érzésű volt.

Nekem sokáig elég, s olyan 1500-2000.-kb.

2012. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem Garnier Intensive 7days mangó olajos

azt nem tudom hogy mennyibe kerül, de tavaly szeptemberben kaptam és még félig van.

ezt nagyon ajánlom mert gyorsan szárad, és nagyon hidratál, nekem használat után még vagy 5 napig lehet érezni :))

2012. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!