Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » érdemes intim mosakodógélt...

érdemes intim mosakodógélt használni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Csak akkor, ha mindenképpen gombát vagy valami hasonló fincsi dolgot szeretnél összeszedni. Felborítja a hüvelyflóra egyensúlyát, könnyebben elkapod a fertőzést.

Nem kell bedőlni a reklámnak. A Kinder csokiba is hiába tesznek állítólag egy egész pohár tejet, és ajánlják a kisgyerekeknek, mert ez a legjobb nekik - nem igaz. Tele van cukorral, rontja a fogakat és hízlal - ez az igazság.

2012. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12 éves korom óta használok,és érdekes nem vagyok gombás..

Lehet pont ennek köszönhetően!

2012. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb érzés azzal mosakodni mint tusfürdővel, de lehet, csak a tudat miatt, hogy az nekem majd milyen jó lesz :) mindenesetre semmi negatív hatása nem volt.
2012. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodógél pont ilyen területekre lett kifejlesztve, bajod nem lesz tőle az biztos. Én használom, mert minden mástól viszketek és kipattogok...
2012. szept. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, amikor kaptam egyet anyutól (Oriflame-est), de mint általában mindenben, itt is próbálom megtalálni az arany középutat: hogy nem használom minden nap, csak alkalomszerűen.
2012. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!